Formula 1 ™? Turkish Grand Prix 2020
Haberler / Şirket haberleri / Vakkorama, Formula 1 pilotlarına ev sahipliği yaptı

Vakkorama, Formula 1 pilotlarına ev sahipliği yaptı

Şirket haberleri 28.11.2020 10:19

Vakkorama, Alpha Tauri iş birliği ile Formula 1 ™? Turkish Grand Prix 2020 öncesi çekilen video çekimine ev sahipliği yaptı.

Modadaki yenilikçi tasarımların öncüsü Vakkorama, Alpha Tauri iş birliği ile Formula 1 ™? Turkish Grand Prix 2020 öncesi çekilen ve İstanbul'un muhteşem güzelliklerini gözler önüne sererek tüm dünyada yayınlanan video çekimine ev sahipliği yaptı.

Filmde, Scuderia AlphaTauri pilotu Pierre Gasly ve Aston Martin Red Bull Racing pilotu Alexander Albon'un RB7 Formula 1 araçlarıyla İstanbul sokaklarında gerçekleştirdikleri sürpriz şovları gösteriliyor. Pilotların yolculuğu, Nakkaştepe Vakko Moda Merkezi'nde sonlanıyor.

Türkiye'nin öncü markası Vakkorama'da özel olarak satışa sunulan, Formula 1'in önemli takımlarından Red Bull'un premium moda markası AlphaTauri'nin lansmanı ve İstanbul'un tanıtımı için çekilen özel video tüm dünyada yayına girdi.

Scuderia AlphaTauri pilotu Pierre Gasly ve Aston Martin Red Bull Racing pilotu Alexander Albon'un RB7 Formula 1 araçlarıyla İstanbul sokaklarında gerçekleştirdikleri sürpriz şovları gösteriliyor.

İstanbul'u eğlenceli ve görsel bir şovla tanıtan videoda Topkapı Sarayı, Galata Köprüsü, Sultanahmet Camii'nde araçlarını süren, Sultanahmet Meydanı'nda drift yapan pilotlar, tüm bakışları üzerine çekiyor. Fırtına gibi geçen gezide her iki araç da sadece saniyeler içinde Asya Kıtası'ndan Avrupa'ya geçip geri dönüyor. Video Nakkaştepe Vakko Moda Merkezi'ne pilotların varmasıyla son buluyor. Pilotlar çekim sonrasında Vakkorama Zorlu Center'a giderek AlphaTauri koleksiyonunu keşfediyor.

F1 pilotlarının Formula aracını İstanbul sokaklarında Avrupa'dan Asya'ya nefes kesici bir ortamda sürdüğü çekimlere Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, AlphaTauri CEO'su Ahmet Mercan, Scuderia AlphaTauri Takım Direktörü Franz Toast da eşlik etti.

Dünya çapında yaklaşık 90 ülkede mevcut olan AlphaTauri'nin koleksiyonu Vakkorama Zorlu Center mağazasındaki tanıtımın ardından Vakkorama Akmerkez, Vakkorama İstinyepark, Vakkorama Akasya, Vakkorama Suadiye ve vakkorama.com.tr'de satışa sunuluyor.