yeditepe gayrimenkulün yönetim kurulu başkanı ibrahim çağlar

The İstanbul Merter’in yapımcısı Yeditepe kimin?

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 21.09.2015
Yeditepe Gayrimenkul, İTO Başkanı İbrahim Çağlar başkanlığında kuruldu ve The İstanbul Merter'i inşa edecek.
Merter'de The İstanbul markasıyla ofis projesi hayata geçirecek olan Yeditepe Gayrimenkul, aslında 2014 yılının nisan ayında sektörün tanıdığı isimlerin başında gelen İbrahim Çağlar'ın liderliğinde kuruldu. Aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası Başkanı olan İbrahim Çağlar'ın şirketi, sektörde The İstanbul'la boy gösterecek.

Firmada kurucular arasında Çağlar'ın dışında Fatih Ulubaş, Ahmet Kalafat, Mustafa Ustaoğlu ve İbrahim Ustaoğlu gibi isimler yer almakta. Şirketin merkezi, projenin yapılacağı bölge olan Merter'de yer almakta.

Toplam sermayesi 60 bin lira olan Yeditepe Gayrimenkul'de İbrahim Çağlar'ın payı 18 bin lira, Fatih Ulubaş'ın payı 20 bin lira, Mustafa Ustaoğlu ve İbrahim Ustaoğlu'nun payı 10'ar bin lira, Ahmet Kalafat'ın payı ise 2 bin lira.

Şirketin yönetim kurulu başkanı müştereken İbrahim Çağlar, yönetim kurulu başkan yardımcısı müştereken Adnan Ersoy Ulubaş ve yönetim kurulu üyesi müştereken Mustafa Ustaoğlu olarak belirlendi. Yeditepe Gayrimenkul'ün İstanbul Ticaret Odası kaydı 21 Nisan 2014 günü gerçekleştirildi.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

Yeditepe merter Yeditepe gayrimenkul İbrahim çağlar The istanbul merter yeditepe