Yücel Park / Teknik Yapı

Teknik Yapı firmasının Yücel Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
teknik yapı kartal yücel park projesi

Teknik Yapı Kartal Yücel Park 299 bin liraya!

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 07.03.2018
Kartal'da Yücel Sitesi'ni kentsel dönüşümle yenileyen Teknik Yapı, ismini Yücel Park olarak belirlediği projesinde 299 bin liradan satışa çıktı.
Teknik Yapı'nın Kartal'da kentsel dönüşüm kapsamında yenilediği Yücel Sitesi'nin yeni adı Yücel Park oldu. Fiyatların 299 bin liradan başladığı projede lansman öncesi yüzde 10 fiyat avntajı sunuluyor.

Kentsel dönüşüm projesinde lansman öncesi avantajlı fiyatlar

Mimari tasarımı ve konumuyla öne çıkan projenin yanı başında büyük bir park yer alıyor. Kentsel dönüşüm kapsamında yükselecek projede lansman öncesi satışlar başladı.

Denize 900 metre mesafede

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20 dakika, metroya 5 dakika, sahil ve Bağdat Caddesi'ne ise 10 dakikalık uzaklıkta inşa edilen proje denize ise 900 metre mesafede yükseliyor. Adalar ve deniz manzaralı dairelerin yer alacağı projede ayrıca özel kreş, çocuk oyun alanları, spor alanları, otopark ve güvenlik gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor.

teknik yapı kartal kentsel dönüşüm teknik yapı yücel sitesi kentsel dönüşüm teknik yapı yücel park yücel park kartal fiyat