ritim istanbul aş al mazaya dumankaya

Ritim İstanbul A.Ş, Emlak Konut ihalelerine göz dikti!

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 18.02.2015
Al Mazaya ile Dumankaya firması olan Ritim İstanbul A.Ş., Emlak Konut'un Kayabaşı ihalesine göz dikti.
Dumankaya ile Al Mazaya Holding Maltepe'deki Ritim İstanbul projesinde buluştu. Ritim İstanbul A.Ş. adıyla yeni bir şirket kuran ortaklık önümüzdeki dönemde yeni projeler üreterek yoluna devam edecek.

Kuveytli gazetecilerin yoğun ilgi gösterdiği toplantı kapsamında tanıtılan yeni yapıyla birlikte Ritim İstanbul'un arsası 190 milyon lira bedelle Al Mazaya-Dumankaya ortaklığının oldu. Şirketler, Ritim İstanbul A.Ş. ile farklı planlar üzerinde ilerleyecek.

Emlak Konut GYO'nun Kayabaşı'ndaki ihaleleriyle yakından ilgilenen Ritim İstanbul A.Ş., önümüzdeki dönemlerde damga vuracak projeler üretmeyi hedefliyor.

Dumankaya Fikirtepe projesinde çalışmalarına devam ederken Gebze Çayırova'daki dev yatırımı için de fizibilite çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca şirket, Sancaktepe'deki yeni yatırımı Adres için de lansman takvimini Nisan-Mayıs olarak açıkladı.

Avrupa Yakası'nda yeni proje yapacaklarını belirten Uğur Dumankaya, gayrimenkul sektöründe faaliyetlerine hız kesmeden devam edeceklerini açıkladı.

emlaktasondakika.com

ritim istanbul a.ş. al mazaya dumankaya ritim istanbul