permolit boya

Permolit Boya, Şanlıurfa'daki Bilim Anaokulu'nu renklendirdi!

Şirket haberleri 20.04.2018 14:36

Tertemiz Bir Gelecek İçin, Tertemiz Okullar projesi kapsamında Permolit Boya, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki Bilim Anaokulu'nu renklendirdi.

Geleneksel hale getirdiği okul boyama etkinliklerine bir yenisini daha ekleyen Permolit Boya, ‘Tertemiz Bir Gelecek İçin, Tertemiz Okullar' projesi kapsamında Suriye sınırındaki Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki Bilim Anaokulu'nu renklendirdi.

1984 yılından bugüne Türkiye'de boya sektörünün öncüsü olan Permolit Boya, sunduğu ürün kalitesinin yanında sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumsal duyarlılığını korumaya devam ediyor.

Çocukların kaliteli şartlar altında eğitim görmelerini sağlamak amacıyla Türkiye'nin birçok farklı noktasındaki köy okullarını boyayan firma, daha iyi yarınlar için okulların iyileştirilmesine destek oluyor.

“Tertemiz Bir Gelecek İçin, Tertemiz Okullar” projesini geliştiren Permolit Boya, renklendirdiği okullara bir halka da sınır bölgesinde bulunan Suruç Bilim Anaokulu'nu boyayarak ekledi..

AKÇALI; ‘'OKULLARINI BOYADIĞIMIZ ÖĞRENCİLER BİZİ UNUTMUYOR''

Akçalı Şirketler Topluluğu CEO'su M. Akın Akçalı; ‘'Sosyal sorumluluk hassasiyetini şirket kültürümüzün önemli bir parçası olarak benimsiyoruz. Bu bilinçle yıllardır birçok çeşitli projeye imza attık. Son dönemde geliştirdiğimiz “Tertemiz Bir Gelecek İçin, Tertemiz Okullar” projemizle de köy okullarını boyamaya devam ediyoruz. Bu proje kapsamında okullarımızı renklendirirken, çocuklarımızı da mutlu ediyoruz. Onların mutluluğu da bizim gücümüze güç katıyor. Okullarını boyadığımız öğrenciler aylar sonra bile bize fotoğraf gönderiyor, teşekkür ediyor. Bu dönüşleri almak, yüzlerindeki gülümsemeye sebep olmak paha biçilemez. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimize destek olmak, fayda sağlamak daima önceliklerimiz arasında olmuştur. Son olarak Suruç'ta boyadığımız Bilim Anaokulu'nun öğretmen ve öğrencilerinden aldığımız teşekkürler de bizleri çok mutlu etti.'' dedi.