<

Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
adnan polat

Patron Adnan Polat, sermaye 1 milyon lira!

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 28.04.2016
Polat Kentsel Gayrimenkul Geliştirme, 1 milyon lira sermayeyle sektöre adım attı.
İstanbul'da en önemli kentsel dönüşüm projelerinden birisi olan Piyalepaşa İstanbul'u inşa eden Piyalepaşa Gayrimenkul'ün patronu Adnan Polat, ortaklarıyla yeni bir firma kurdu. Polat Kentsel Gayrimenkul Geliştirme isimli yeni şirketin sermayesi ise 1 milyon lira.

Genel merkezi Kağıthane'de olan Polat Kentsel Gayrimenkul Geliştirme şirketrinde yönetim kurulu başkanlığını müştereken Adnan Polat yürütecek. Firmada yönetim kurulu başkan yardımcılığını ise müştereken Adnan Polat'ın oğlu Kerim Polat yapacak.

Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel ise yeni şirketin yönetim kurulunda yer alıyor. Firmanın diğer yönetim kurulu üyeleri ise Eda Polat Gkinosatis ve Neşet Özgür Cireli şeklinde olacak.

Tüm sermayesi Polat Holding'e ait olan yeni şirketin önümüzdeki günlerdeki faaliyetleri merak konusu. Piyalepaşa kentsel dönüşüm projesiyle sektöre damga vuran Polat Holding'in yeni firmasıyla nasıl bir yol izleyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

polat kentsel gayrimenkul geliştirme adnan polat piyalepaşa istanbul polat holding