Panasonic Life Solutions Türkiye
Haberler / Şirket haberleri / Panasonic Life Solutions, yeni ‘led’ serisi tanıtıldı

Panasonic Life Solutions, yeni ‘led’ serisi tanıtıldı

Şirket haberleri 19.03.2021 09:58

Panasonic Life Solutions Türkiye bayi toplantıları ile Led Aydınlatma ürünlerini tanıttı.

Panasonic'in 100 yılı aşkın tecrübesi ve birikimi ile tasarlanan, Led Aydınlatma ürünleri; İstanbul, Ankara ve İzmir'de gerçekleştirilen Panasonic Life Solutions Türkiye bayi toplantıları ile tanıtıldı.

Maske, mesafe ve hijyen başta olmak üzere tüm Kovid - 19 tedbirlerinin üst düzeyde uygulandığı toplantılara, yaklaşık 60 bayi katıldı. Toplantılarda Panasonic Life Solutions Türkiye Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa, şirket başkan yardımcıları ve diğer yöneticiler de hazır bulundu. Toplantıda konuşan Kumazawa, şunları söyledi:

“Panasonic Life Solutions Türkiye olarak hem Türkiye, hem de ihracat pazarlarındaki başarımızı her geçen gün artırarak sektörümüzün gelişimine ve büyümesine katkı sağlamayı sürdüreceğiz. Şirketimiz, pazarın değişen ihtiyaçlarına cevap verebilme kabiliyetini daha iyi bir yaşam, daha iyi bir dünya vizyonuyla destekleyerek, gelişen teknolojiler doğrultusunda, hayata konfor katan ürün ve çözümler sunmaya devam edecek. Tüm bu hedeflerimizin gerçekleşmesinde Türkiye'nin büyüme potansiyeline olan inancımız büyük rol oynayacaktır. Yeni yatırım ve istihdam bu inancın en önemli göstergesi.”

Milliyet