Nolte 20 yeni mağaza açmayı hedefliyor!
Haberler / Şirket haberleri / Nolte 20 yeni mağaza açmayı hedefliyor!

Nolte 20 yeni mağaza açmayı hedefliyor!

Şirket haberleri 25.04.2013 14:17

Mutfak ve yatak odası ile geliştirdiği ürün portföyüne dolap tasarımları gibi alternatifleri de ekleyen Nolte, son kullanıcılarına bayileriyle ulaşmayı hedefliyor

Mutfak ve yatak odası ile geliştirdiği ürün portföyüne dolap tasarımları gibi alternatifleri de ekleyen Nolte, son kullanıcılarına bayileriyle ulaşmayı hedefliyor.

Mutfak ve yatak odası ile geliştirdiği ürün portföyüne dolap tasarımları gibi alternatifleri de ekleyen Nolte, son kullanıcılarına bayileriyle ulaşmayı hedefliyor. Hazır mutfak sektöründe Nolte Küchen markası ile Türkiye pazarına girdiklerini söyleyen Nolte Türkiye Genel Müdürü Sebahattin Gürel, bu yıl için büyüme hedeflerini yüksek tuttuklarını aktardı. Nolte bayileriyle ulaşmayı hedeflediklerini belirten Gürel, satış noktası sayılarını 12'ye ulaştırarak bu yıl sonuna kadar bu sayıyı 20'ye yükseltmeyi planladıklarını söyledi. Nolte Group'un ekonomik mutfak markası olan Express Küchen'i Türkiye'ye 2012 yılı içinde getirmeye başladıklarını bildiren Gürel, ilk etapta toplu projeler için düşündükleri Nolte Express Serisi mutfakları İstanbul Kalamış'ta bir info center açarak, perakende müşterilerinin beğenisine sunduklarını ifade etti. İstanbul dışındaki illerde de Express Küchen satış noktaları oluşturmayı hedeflediklerini söyleyen Gürel, “Geçtiğimiz üç yıl çok iyi geçti, önümüzdeki yıllar da çok iyi geçecek gibi görünüyor” dedi.

Kobiden