timur beykoz gayrimenkul

Nef’ten Beykoz’a “Timur” serisi!

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 23.05.2016
Erden Timur önderliğinde her biri 50 bin lira sermayeli Timur Beykoz isimli 5 şirket kuruldu.
Gayrimenkul sektörünün lokomotif firmalarından olan ve Nef'in temelini atan Tiur Gayrimenkul, Beykoz'da atağa kalktı. Erden Timur liderliğinde çalışmalarına tam gaz devam eden firma, Beykoz'da Beykoz'>Timur Beykoz markasıyla faaliyet gösterecek.

Bölgeyi dönüştürecek

Bölgede kentsel dönüşüm kapsamında projeler üretecek olan Nef, faaliyetlerini hızlandırdı. Beykoz'>Timur Beykoz 1 Gayrimenkul 50 bin lira sermayeyle kuruldu ve İstanbul Ticaret Odası'na 26 Nisan 2016 günü kayıt oldu.

Beykoz'>Timur Beykoz 2 Gayrimenkul'ünde sermayesi 50 bin lira. 3 Mayıs 2016 günü İstanbul Ticaret Odası'na kaydolan firma, dönüşümde yer alacak.

Beykoz'>Timur Beykoz 3, Beykoz'>Timur Beykoz 4 ve Beykoz'>Timur Beykoz 5 firmaları da 50 bin lira sermayeye sahip. 3 şirket ise İstanbul Ticaret Odası'na 10 Mayıs 2016 günü kayıt oldu.

Erden Timur önderliğinde

Konut inşaatı kategorisinde faaliyet gösterecek olan 5 şirketin yönetim kurulu başkanlığını münferiden Erden Timur yapacak. Genel merkezi Beşiktaş'ta bulunan 5 şirketin Beykoz'daki dönüşüm çalışmalarına odaklanması bekleniyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

 

 

 

Timur Beykoz Timur Beykoz Gayrimenkul Beykoz Nef Erden Timur