nef

Nef, Stevie Awards'a damga vurdu

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 30.10.2015
Gayrimenkul sektörünün önemli firmalarından Nef, aldığı iki ödülle ABD'ye damga vurdu.
Nef, dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında gösterilenStevieAwards'da iki ödül kazandı. StevieAwards ödül töreni 23 Ekim Cuma gecesi Kanada, Toronto'daki Ritz-CarltonHotel'de gerçekleşti. 

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı keşifler, tasarım odaklı yaklaşımı ve inovasyon çalışmalarıyla fark yaratan Nef, pazarda dinamikleri değiştirirken, getirdiği yeniliklerle uluslararası alanda da takdir toplamaya devam ediyor. Sadece bu yılın ilk 10 ayında herbiri birbirinden prestijli 13 uluslararası ödülün sahibi olan şirket, son olarak da StevieAwards kapsamında en iyi gayrimenkul  “Website” ve “Company&Organization” kategorilerinde ödül kazanan isim oldu. 

Dünyada kabul görmüş başarılı kuruluşları ve yöneticileri ödüllendiren StevieAwards ödülleri, 23 Ekim Cuma gecesi Kanada, Toronto'daki Ritz-CarltonHotel'de gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu. 

“FİKİR VE PROJE İHRAÇ EDİYORUZ”

Foldhome ve Foldoffice konseptleri gibi patentli keşifleriyle gayrimenkul sektörünün en yenilikçi markası olan Nef, Manhattan'da yükselecek yeni projesi Nef New York daha inşaatı başlamadan bu sene içerisinde MIPIM Architectural Review Future Projects Awards kapsamında “Dünyanın En İyi Projesi”, The Plan Awards'da ise “En İyi Konut”, SARA NY Design Awards'da “Altın Mükemmeliyet” ve American Property Awards'da “En İyi Yüksek Katlı Konut'' ödüllerinin sahibi olmuştu. 

Türkiye'de yetişen ve gelişen, aynı zamanda gayrimenkul sektöründe bir ilk olan tasarım ve konsept  anlayışının, dünya arenasının en büyükleri tarafından ödüllere layık görülmesinin Türkiye ve Nef için gurur verici olduğunu söyleyen Nef Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erden Timur, “Global arenada  know-how, fikir ve proje ihraç eden bir markaya dönüşmüş olmak da ayrı bir gurur kaynağımız oldu” dedi. Timur şöyle devam etti: “İnovatifbir bakış açısıyla proje geliştirmeye öncelik veriyoruz. Hedefimiz, pazarın büyümesine katkı sağlarken, oyunun kurallarını yeniden tanımlamak... Önümüzdeki 10 yıl içinde dünyadaki ilk uluslararası gayrimenkul markası olmayı amaçlıyoruz.” 

Nef.com.tr EN İYİ WEB SİTESİ

Nef'in tüm tasarımlarına yansıyan inovatifyaklaşımın etkilerini taşıyan ve StevieAwards'dan ödül alan Nef'in internet sitesi,  kullanıcı deneyimi (UX) ile tasarlanan 

sektöründeki ilk kurumsal web sitesi olarak öne çıkıyor. Büyük görsel kullanımları, müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanmış müşteri deneyi,  sosyal medyanın daha ön plana çıktığı yeni web sitesinde, uzaklık ve konum bilgilerine ulaşım sağlayan haritalama sistemi de bulunuyor. Daha iyi ve güzel bir yaşam arayışında herkese hitap edecek şekilde dizayn edilen Nef'in internet sitesi Mayıs ayında da The Academy of Interactive and Visual Arts (AIVA) tarafından inşaat ve gayrimenkul dallarında “Communicator Awards 2015” ödülünü de kazanmıştı. 

nef stevie awards