MODD/group

MODD/group, Mutlu İnşaat ile el sıkıştı

Şirket haberleri 28.03.2018 13:52

MODD/group, iş ortaklarına üç farklı sektörden üç yeni markayı ekledi. MODD/group, Mutlu İnşaat, Aile Hastanesi ve Akademi Koleji ile anlaştı.

Türkiye'nin önde gelen 300'den fazla kurumsal markasına hizmet veren MODD/group, 2018 yılına hızlı bir başlangıç yaptı. Bünyesinde barındırdığı MODD/works, MODD/startup, MODD/paper şirketleri ile reklam ajansı, ürün tasarımı ve girişimciliğe dair proje geliştirme gibi multidisipliner yapısıyla öne çıkan MODD/group, üç farklı sektörden üç yeni markayı iş ortaklarına kattı. Türkiye'nin en dinamik reklam ajanslarından MODD/group, inşaat sektöründen Mutlu İnşaat, sağlık sektöründen Aile Hastanesi ve eğitim sektöründen Akademi Koleji'yle anlaştı.

“17 farklı sektörden 300'den fazla markaya hizmet veriyoruz”

Konuyla ilgili konuşan MODD/group Kurucu ve CEO'su Cem Has, “2018 yılı itibariyle 17 farklı sektörden 300'den fazla markaya hizmet vermeye başladık. Yalnızca reklam ajansı olarak değil, ürün tasarımı ve girişimciliğe dair proje geliştirme alanlarında da çalışıyoruz” dedi. Yeni iş birlikleri hakkında da konuşan Has, “Yeni iş ortaklarımızdan Mutlu İnşaat, Aile Hastanesi ve Akademi Koleji'ne kreatif ve dijital pazarlama alanlarında hizmet vereceğiz. Yeni markalarımızla birlikte çok daha güçlenerek büyümeye devam ediyoruz” diye konuştu.