Mitsubishi Electric
Haberler / Şirket haberleri / Mitsubishi Electric kurumsal felsefe sistemini güncelledi

Mitsubishi Electric kurumsal felsefe sistemini güncelledi

Şirket haberleri 19.04.2021 17:22

Mitsubishi Electric Corporation, 100. yıl dönümü vesilesiyle temel değerleri güncelleyerek kurumsal felsefe sistemini yeniledi.

Mitsubishi Electric Corporation, 100. yıl dönümü vesilesiyle şirketin varlığını temsil etmesinin yanı sıra çalışanlardan müşterilere ve bir bütün olarak topluma hizmet ederken benimsenmesini istediği temel değerleri ve tutumları güncelleyerek kurumsal felsefe sistemini yeniledi. 

Uzun yıllar boyunca gruba destek veren çalışanlar, müşteriler ve iş ortakları dahil tüm paydaşlarına teşekkür eden Mitsubishi Electric, yeni çağın isteklerine yanıt veren ve paydaşlarının güvenini kazanan bir şirketler grubu olarak faaliyetlerine devam edecek. Yeni kurumsal felsefe sisteminden güç alan Mitsubishi Electric, önümüzdeki 100 yıl boyunca da kesintisiz inovasyon yoluyla çeşitli sosyal sorunlara çözümler üreterek canlı ve ileri bir toplumun oluşmasına katkıda bulunacak. 

Mitsubishi Electric'in bir yüzyılı

Mitsubishi Electric, 1921 yılında Mitsubishi Gemi İnşaat Şirketi bünyesindeki elektrik fabrikasının devamı olarak kuruldu. Mitsubishi Electric Grup, geçtiğimiz 100 yıl boyunca evden uzaya kadar çok çeşitli alanlarda sürekli teknolojik yenilik ve kesintisiz donatılmış geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunarak canlı ve ileri bir toplumun oluşmasına katkıda bulundu. 

 
Yeni kurumsal felsefe sistemi 

Mitsubishi Electric'in önceki kurumsal misyonunun ruhunu miras alarak güncellenen ve şirketin varlığını temsil eden yeni kurumsal felsefe sistemiyle tüm çalışanların benimsemesi ve yaşatması istenilen temel değer ve tutumlar aşağıdaki şekilde güncellendi.