Çilek Mobilya Kolombiya

Kolombiya'daki ilk Türk, 'Çilek' oldu!

Şirket haberleri Ayşe Özlem Kuruca 23.12.2014
Çilek Mobilya, Güney Amerika’nın en önemli ülkelerinden olan Kolombiya’da, ilk Türk markası olarak 3. mağazasını açtı.
Açtığı mağazalar ile bugün 5 kıtada 66 ülkede 444 satış noktasına ulaşan dünya markası Çilek'in, konsept mağazalarının en yenisi Kolombiya'da açtığı üçüncü mağazası oldu. Kolombiya'da mağaza açan ilk Türk markası olmanın gururunu yaşayan Çilek, doğduğu ülkeye en uzak coğrafyalarda açtığı mağazalar ile tüm dünya çocuklarına ulaşmaya devam ediyor. 

Güney Amerika'da yeni mağazalar açmaya devam edeceğiz

Yurtiçi ve yurtdışında konsept mağazacılık anlayışı ile istikrarlı büyümesine devam eden Çilek, çocukların hayallerinden ilham alarak tasarladığı koleksiyonları bu kez Kolombiyalı çocuklar ve ailelerinin beğenisine sunuyor. Kolombiya'da gelişen orta sınıf, artan nüfus ve yükselen alım gücüyle Çilek, çocuk mobilyasında pazara girdiği günden bu yana hızlı gelişimiyle üçüncü mağazasını açtı. 

Güney Amerika'nın en büyük ülkelerinden biri olan Kolombiya'da mağaza açan ilk Türk markası olarak gördükleri ilgiden son derece mutlu olduklarını belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Kolombiya'da reklam ve mağazacılık çalışmaları da yaptıklarını ve mevcut mağazalarına yenilerini ekleyip bu kıtada yeni ülkelere de girmeyi planladıklarını ifade etti.

Çilek Mobilya Kolombiya Kolombiya Çilek mağazası