Referans Kartal Towers / Kiler GYO - Biskon Yapı

Kiler GYO - Biskon Yapı firmasının Referans Kartal Towers projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
referans kartal towers

Kiler GYO değerleme yöntemini değiştirdi!

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 25.05.2016
Gerçeğe uygun değer modeliyle ilerleyecek olan Kiler GYO, Referans markalı projelerin üretici olarak faaliyetlerini sürdürüyor.
Referans marklı projelerin altına imzasını atan Kiler GYO, mevcut gayrimenkullerin değerleme yönteminde değişikliğe gitti. Konuyla ilgili firmanın KAP'a yaptığı açıklama şöyle;

Finansal tablolarını SPK'nın Seri II No:14.1 sayılı "Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya İlişkin Esaslar Tebliği" uyarınca Türkiye Muhasebe Standartlarına göre hazırlayan ve raporlayan Şirketimiz, 30 Haziran 2016 tarihli mali tablolarından başlamak üzere, muhasebe politikasında değişiklik yaparak, bilançoda daha önce maliyet değeri üzerinden izlenen Yatırım Amaçlı Gayrimenkullerin Türkiye Muhasebe Standartları (TMS) 40 kapsamında, Gerçeğe Uygun Değer ile izlenmesine ve bu politika değişikliğinin Şirketimiz ile konsolidasyon kapsamındaki tüm Şirketlerimizde uygulanmasına karar vermiştir.

kiler gyo kiler gyo referans