Kelebek Mutfak
Haberler / Şirket haberleri / Kelebek Mutfak, mağaza sayısını artırıyor

Kelebek Mutfak, mağaza sayısını artırıyor

Şirket haberleri 13.01.2021 07:00

Türkiye’nin ilk modüler mutfak markası Kelebek Mutfak-Banyo, ürün gamını zenginleştirmesinin ardından, mağazalaşma adımlarını hızlandırdı.

İstanbul'da ilk konsept mağazasını Kalamış'ta açan Kelebek Mutfak-Banyo'nun yeni tasarım ürünleri, ekim ayında Etiler'de açılan yeni şubesinde müşterileriyle buluşuyor.

Türkiye'nin ilk modüler mutfak üreticisi Kelebek Mutfak-Banyo, mağazalaşma adımlarını hızlandırdı. Yeni mağazalarında yeni başarı hikayeleri yazmaya hazırlanan Kelebek Mutfak Banyo, ürün gamını zenginleştirdi, İstanbul'un farklı bölgelerinde yeni mağazalarla iddiasını ortaya koydu.  Kelebek Mutfak'ın her biri seçkin bir zevke hitap eden yeni tasarım ürünleri, Kalamış'ın ardından artık Etiler'de müşterileriyle buluşuyor.

Konsept mağazalarla büyüyecek

Büyüme stratejisinde konsept mağazalara ağırlık veren Kelebek Mutfak, bu çizgideki ilk mağazasını Kasım 2019'da Kalamış'ta açtı. Kelebek, yeni konseptin ilk örneğini oluşturan Kalamış mağazasının gördüğü ilgi üzerine, İstanbul'da ikinci mağazasının yatırımını gerçekleştirdi. Kelebek ayrıca 2021 sonuna kadar 33 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Hayalinizdeki mutfak için Kelebek'e gelin

Tüketiciler Etiler mağazasıyla birbirinden zengin ve fonksiyonel tasarımlara sahip ürünlere ulaşmanın yanı sıra, ücretsiz projelendirme, nakliye ve montaj hizmetlerinden yararlanabiliyor. Üstelik Kelebek Mutfak tarafından Türkiye'de ilk kez sunulan 5 yıl garanti güvencesi ile tüketiciler, mutfak mobilyasında kaliteyi seçmenin keyfine varıyor.

Tasarımları, şıklığı, dolap içi kiler sistemleri, çekmece içi saklama fonksiyonları ve açık raf sistemleri ile mutfakta geçirilen zamanları keyfe dönüştüren Kelebek Mutfak ürünlerine mağazalarından ve https://www.kelebekmutfak.com/ adresinden ulaşılabiliyor.