Avi Alkaş
Haberler / Şirket haberleri / JLL Türkiye imzalı AVM’lere ödül yağmuru

JLL Türkiye imzalı AVM’lere ödül yağmuru

Şirket haberleri 21.11.2014 16:36

JLL Türkiye’nin danışmanlığını yaptığı Aqua Florya AVM ve Zorlu Center MarCom Ödülleri’nden elleri dolu döndü.

JLL Türkiye'nin danışmanlığını yaptığı, mağaza karmasını oluşturduğu ve yönetimini üstlendiği iki AVM, dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim programlarından  biri olan uluslararası MarCom Ödülleri'nde ödüle layık görüldü. Aqua Florya bir kategoride, Zorlu Center ise üç farklı alanda ödül kazanarak büyük bir başarıya imza attı. 

Dünyanın en köklü ve saygın pazarlama ve iletişim platformlarından AMCP (Association of Marketing and Communication Professionals) tarafından düzenlenen ve her yıl 6 binden fazla projenin yarıştığı MarCom Ödülleri'nin sonuçları açıklandı. Ticari gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler veren ve yatırım yönetimi danışmanlığı sunan JLL Türkiye'nin danışmanlığını ve yönetimini üstlendiği Zorlu Center ve Aqua Florya Alışveriş Merkezi ödüllere layık görüldü.

JLL Türkiye'nin proje aşamasından, mağaza karmasına ve yönetimine kadar pek çok alanda danışmanlık verdiği AVM'ler rakipleri arasında sıyrılarak büyük bir başarıya imza attı. Aqua Florya Alışveriş Merkezi'nin Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile beraber yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi Platin Ödül aldı. Zorlu Center ise, Disney Prensesleri projesiyle “İletişim, Halkla İlişkiler ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorisinde Platin, ‘Yeni Yıl Festivali' ile “Pazarlama, Tanıtım Kampanyası ve Özel Event” dalında Gold ve ‘İlkbahar Festivali' ile de yine aynı kategoride Platin ödülün sahibi oldu.

JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, Aqua Florya AVM ve Zorlu Center'ın kazandığı ödüllerden gurur duyduğunu dile getirdi: “Küresel iletişim ağımız ve yerel deneyimimizle, en iyi hizmeti sunma amacıyla çıktığımız yolda danışmanlığını ve yönetimini yaptığımız AVM'lerin ödül alması bizlere gurur veriyor. Zorlu Center ve Aqua Florya önümüzdeki dönemde de başarılı çalışmalara imza atmaya devam edecek. Alınan dereceler gerçekleştirilecek yeni başarıların güvencesi olacaktır.”