v mall
Haberler / Şirket haberleri / İsra Holding, 2020’yi yatırım yılı ilan etti

İsra Holding, 2020’yi yatırım yılı ilan etti

Şirket haberleri 03.01.2020 09:42

İsra Holding, geliştirdiği V Orman Resort, V Kampüs, V Şehir projelerinden sonra Başakşehir'de bir AVM projesine imza atmaya hazırlanıyor.

İsra Holding bünyesinde faaliyet gösteren İsra Group A.Ş. ve V Mall A.Ş. tarafından Başakşehir'de yeni bir projeye imza atıyor. Emlak Konut GYO'dan satın alınan yaklaşık 100 milyon TL'lik arsa üzerine kurulacak yeni proje bir alışveriş ve yaşam merkezi olacak. "V Mall" adı verilecek alışveriş merkezi Başakşehir'de yeni bir merkez haline gelecek. İsra Holding, yeni arsasının tapusunu da aldı ve üzerinde geliştirdiği projenin çalışmalarında son aşamaya geldi.

2020 yılını yatırım yılı ilan eden İsra Holding'in çalışmalarıyla ilgili İsra Group Yönetim Kurulu Başkanı A. Rahim Tavlı şu bilgileri verdi: “Başakşehir'in tam merkezinde holding bünyesinde bulunan arsalarımızı yeni yıl ile birlikte projelendirmeye başlıyoruz. Bölgedeki diğer çalışmalarımız devam ederken, yaklaşık 100 milyon TL'lik bir yatırımla Emlak Konut GYO'dan aldığımız arsa üzerindeki projemizi de şekillendiriyoruz. Bu yeni arsamızda ‘V Mall' markasıyla bölgenin en büyük alışveriş ve yaşam merkezini hayata geçireceğiz. 5 bin yataklı Şehir Hastanesi'nin komşusu niteliğindeki “V Mall” projemizin arsası kent meydanı, şehir parkı ve Metro gibi donatılarla çevrili bir konuma sahip. 2020 yılını İsra Holding olarak yatırım yılı ilan ettik. Bu anlamda da bulunduğumuz tüm sektörlerde yatırımlarımıza ağırlık vererek çalışmalarımızı hızlandıracağımız bir yıl olacak.”