Forev Modern Eyüp
Haberler / Şirket haberleri / Forev Modern Eyüp’te daire teslimleri başladı

Forev Modern Eyüp’te daire teslimleri başladı

Şirket haberleri 14.09.2020 16:35

Forev Yapı’nın İstanbul’un en merkezi ve hızlı gelişen semtlerinden Eyüp’te hayata geçirdiği “Forev Modern Eyüp” projesinde daire teslimleri başladı.

Forev Modern Eyüp projesiyle Eyüpsultan bölgesindeki yatırımlarını büyüttüklerini dile getiren Proje Satış Müdürü Baki Özdemir yarım milyondan fazla kişinin yaşadığı Eyüp'ün tam merkezinde hayata geçirdiği projesi Forev Modern Eyüp'de daire teslimleri başladı. 45 bin metrekare inşaat alanına yükselen ve toplam 279 adet daire ve 7 adet ticari üniteden oluşan Forev Modern Eyüp'de 1. etap da yaşam başladığını belirtti.

Proje Satış Müdürü Baki Özdemir, 2018 Ağustos ayında satışa sunulan projede teslimlerin planlanan süreden erken başladığını açıkladı. Özdemir, ‘Lokasyonu, mimarisi, yeşil alanı ve gelişen ulaşım hatlarının merkezindeki konumu ile Forev Modern Eyüp, son dönemin beğenilen projelerinden biri oldu. Ülke ve sektör olarak zor zamanlardan geçtiğimiz bir süreçte, satışa sunduğumuz 279 dairenin yüzde 90'nın satışı tamamlandı. En çok 1+1 ve 2+1 daire tipinin tercih edildiği belirten Özdemir, projeden daire alanlar arasında yapılan ankette göre %80'inin, Forev Modern'de yaşamayı tercih ettiğini söyledi.

Özdemir; “Eyüpsultan bölgesi İstanbul'un tarihi ve turistik semtleri olan Taksim ve Sultanahmet'e yakınlığı ile aynı zamanda Büyükdere Caddesi ve Maslak gibi İstanbul'un önemli iş ve yaşam merkezlerine kolay ulaşımı, Eminönü-Alibeyköy tramvay hattına yakınlığı, İstanbul Havalimanı bağlantı yolu ile 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Avrupa Yakası başlangıç noktasında ve Alibeyköy metro hattında yer alan projemiz bu eşsiz konumu ve zengin ulaşım imkânları ile ön plana çıkmaktadır. Eyüpsultan beş yıldızlı oteller, alışveriş merkezleri, eğitim kampüsleri ve sağlık kuruluşlarıyla birlikte İstanbul'un en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden birisi oldu. Nitelikli bir projeyle böylesine değer kazanan bir bölgenin tam kalbinde olup yeni bir yatırım fırsatı oluşturmak istedik ve Forev Modern Eyüp'ü hayata geçirdik” dedi.

Yeni proje geliyor!

Forev Yapı, bu yılın sonunda yeni  projelerini hayata geçirmek için kolları sıvadı. Projeler kapsamında binlerce kişiye istihdam oluşturmayı planladıklarını söyleyen Proje Satış Müdürü Baki Özdemir, yeni projelerinin panoramik Haliç manzarası ile dikkat çektiğini ifade ederken çeşitli dış cephe özelliklerindeki binaları uyumla bir araya getiren proje, ferahlığı sevenler için geniş daireleri, özel bahçeli modern yalı daireleri, minimaliz mi sevenler için İskandinav tarzı daireleri bir araya getiriyor. Nitelikli bir projeyle böylesine değer kazanan bir bölgenin tam kalbinde olup yeni bir yatırım fırsatı oluşturmayı hedeflediklerini” belirtti.

Proje ile ilgili detaylı bilgiye 444 38 13 numaralı telefondan veya www.forevmoderneyup.com adresinden ulaşılabilir.