filli

Filli Boya’dan ‘Filli Ustam’ ile garantili boya hizmeti

Şirket haberleri Cansu Yılmaz 13.07.2017
Filli Boya, kaliteli ürün garantisi kapsamında hayata geçirdiği ‘Filli Ustam’ ile tüketicileri ve boya ustalarını bir araya getiriyor.
Türk boya sektörünün lideri Filli Boya, hayata geçirdiği “Filli Ustam” sistemi ile tüketicilerin hayatını boya uygulamaları konusunda da kolaylaştırıyor ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

www.filliustam.com sisteminde, inşaat boyacılığı mesleki yeterlilik belgesine sahip, Filli Ustalar kulübüne üye ve Filli Boya ürün ve davranış eğitimini almış ustalar yer alıyor. Tüketiciler bu sistemden aradıkları kriterlere uygun ustayı bulup evlerini boyatabiliyor. Filli Boya, Filli Ustam sistemi üzerinden ustaların aldığı işleri 2 yıl boyunca uygulama ve ürün garantisi ile güvence altına alıyor.

Peki Filli Ustam sistemi nasıl işliyor?

www.filliustam.com sitesine giren tüketiciler, bulundukları il ve ilçede kendilerine en yakın lokasyondaki ustaların listesine ulaşabiliyor. Usta listesinden diledikleri ustanın profiline girerek profil resimlerini, iş deneyimlerini, uzmanlık alanlarını, referansarını ve hatta müşteri anket puanlarını bile görebiliyor. Seçilen ustaya boyatılacak alan ve iletişim bilgileri iletilerek keşif randevusu talebi gönderiliyor. İş talebini alan usta, tüketiciyi 24 saat içinde arayarak keşif için randevulaşıyor ve keşif sonrası anlaşma sağlanan Filli Usta, ekibi ile birlikte belirlenen tarihler arasında işe başlayarak işi teslim ediyor. Tüketici anlaşma sağladığı Filli Usta ile uygulamanın yapılacağını www.filliustam.com platformundan tekrar giriş yaparak talep takip menüsünden uygulamanın garanti sürecini başlatıyor.

filli boya filli ustam