FİBA Commercial Properties

FİBA CP, istikrarlı büyümesine devam ediyor

Şirket haberleri 27.11.2017 17:05

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP), istikrarlı büyümesine devam ediyor.

FİBA Grubu şirketi olan Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP), istikrarlı büyümesine devam ediyor.

Şu anda Türkiye, Çin, Romanya ve Moldova'da; dokuz AVM, dört ofis binası, dört rezidans ve iki sinema kompleksi ile operasyonlarını yürüten marka; Çin'de Star Mall, Romanya'da; Plaza Romania, Bucuresti Mall, Plaza Romania Ofis, Anchor Plaza Ofis, Metropol Ofis, Incity Rezidans, Select Rezidans, Pallady Rezidans, Movieplex Sinemaları ve Moldova'da; Shopping Malldova yatırımları ile varlık gösteriyor.

Türkiye'de ise İnegöl AVM, M1 Adana AVM, M1 Gaziantep AVM, M1 Konya AVM, M1 Kartal AVM / İstanbul Kartal Rezidans, Ofishane / İstanbul ve Sinepark / Gaziantep ile çalışmalarına devam ediyor.

Toplamda; 900'ü aşkın marka ve mağazaya, 550 bin m2 kiralanabilir alan ile hizmet veren FİBA CP, yurt içi ve yurt dışı yatırımlarını anlatmak hedefiyle 29 – 30 Kasım 2017 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar'da düzenlenecek Soysal Perakende Günleri'ne konuk oluyor.

Tanıtım kokteyli 29 Kasım 2017, Çarşamba 117 numaralı stantta FİBA Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin ve FİBA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin'in katılımıyla düzenlenecek.

Tarih: 29 Kasım 2017, Çarşamba

Yer: İstanbul Lütfi Kırdar, Soysal Perakende Günleri

Saat: 17.00 – 18:30
Kokteyl: 117 numaralı, FİBA CP Standı