Esenler Emlak Konutları / Emlak Konut GYO - Esenler Belediyesi - ESKON A.Ş.

Emlak Konut GYO - Esenler Belediyesi - ESKON A.Ş. firmasının Esenler Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
esenler yavuz selim mahallesi kentsel dönüşüm

Esenler’de kentsel dönüşüm için şirket kuruldu!

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 28.04.2015
Yavuz Selim Mahallesi A.Ş.'nin yönetim kurulu başkanlığını aynı mahallenin muhtarı Recep Yavaş yapacak.
İstanbul'da dönüşümün en hızlı ilerlediği ilçe olarak bilinen Esenler, yenilenmeye devam ediyor. Avrupa Yakası'nın hızla değer kazanan bölgeleri arasında yer alan Esenler'de dönüşümden nasibini alan bir mahalle ise Yavuz Selim.

Mahalle muhtarı şirketin başına geçti

Bölgede kentsel dönüşüm sıkça gündeme gelirken bir de yeni şirket kuruldu. Yavuz Selim Mahallesi Gelişim ve Dönüşüm A.Ş. isimli firma, mahalledeki kentsel dönüşüm projelerinde boy gösterecek. Sermayesi 50 bin lira olan firmanın yönetim kurulu başkanlığını Recep Yavaş yürütecek. Recep Yavaş, aynı zamanda Yavuz Selim Mahallesi'nin muhtarı olarak biliniyor.

Dönüşüm hızlanacak

İstanbul Ticaret Odası'na kaydı 10 Nisan 2015 günü yapılan firmanın kısa sürede çalışmalara başlaması bekleniyor. Bu sayede bölgedeki dönüşüm iyice hız kazanmış olacak. Firma, konut inşaatı kategorisinde faaliyet gösterecek.

Emlak Konut Esenler'de dönüşüm yapıyor

Esenler bölgesi kentsel dönüşüm açısından sağlıklı bir şekilde ilerliyor. Özellikle Emlak Konut GYO ile ortak yapılan Havaalanı Mahallesi dönüşüm projesi, örnek niteliğinde bir organizasyon olarak göze çarpıyor. Bölgede, önümüzdeki dönemde benzer ortaklıklar ortaya çıkabilir.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

esenler kentsel dönüşüm esenler yavuz selim kentsel dönüşüm esenler yavuz selim recep yavaş