Enes Mutfak ve Banyo 2013 yılında kendi tasarımlarını ön plana çıkaracak!

Enes Mutfak ve Banyo 2013 yılında kendi tasarımlarını ön plana çıkaracak!

Şirket haberleri 11.11.2012 08:24

Enes Mutfak-Banyo banyo dolabı imalatında öncelikle kendine özel modelde tasarımlar yaparak marka tescilini almayı planlıyor

 

Enes Mutfak-Banyo banyo dolabı imalatında öncelikle kendine özel modelde tasarımlar yaparak marka tescilini almayı planlıyor.

Enes Mutfak-Banyo, banyo dolabında seri imalata geçmeyi hedefliyor. Firma, banyo dolabı imalatında öncelikle kendine özel modelde tasarımlar yaparak marka tescilini almayı planlıyor. Ağırlıklı olarak mutfak ve banyo dolapları ile iç dekorasyona yönelik çalışmalar yaptıklarını belirten Enes Mutfak-Banyo firmasının sahibi Osman Ercan, toplam 550 metrekarelik atölyelerinde faaliyet gösterdiklerini kaydetti. Ercan, "İmal ettiğimiz ürünlerde MDF lam, sunta lam; banyo dolabında PVC laminant kapak kullanıyoruz. Ayda 30 adet mutfak dolabı, 200 adet banyo dolabı üretim kapasitesi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz" şeklinde konuştu. Banyo dolabında seri imalata geçmeyi hedeflediklerini dile getiren Osman Ercan, "Banyo dolabı imalatında öncelikle firmamıza özel farklı modellerde tasarımlar yaparak marka tescilini almayı planlıyoruz. 2014 yılı itibari ile banyo dolapları imalatında büyüyeceğiz" dedi. Tokat ve Sivas ile Sivas ilçelerine sipariş üzerine çalıştıklarını ifade eden Ercan, "Müşteri portföyümüzün yüzde 70'lik kısmını şahıslar, geri kalanını ise müteahhit firmalar oluşturuyor. Amacımız daha çok proje üzerine üretim yapmak" diye konuştu. Mobilya sektörünün önün açık olduğunu vurgulayan Osman Ercan,bu yıl ek bina ve yeni kenar bantlama makine yatırımı yaptıklarını, sürekli büyümek adına yatırımlara devam edeceklerini söyledi. Ercan, ürün çeşitliliklerini artırmayı planladıklarını, 2014 yılından sonra firmalarının her anlamda büyüyeceğini sözlerine ekledi.

Kobiden.com