Dumankaya İnşaat Capital 500 Listesi 2013’te cirosunu artıran en iyi 3’üncü şirket oldu!

Dumankaya İnşaat Capital 500 Listesi 2013’te cirosunu artıran en iyi 3’üncü şirket oldu!

Şirket haberleri 07.08.2013 12:40

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, karlılık odaklı 2012 yılı finansal bilgileri ile Capital 500 listesi’nde “Cirosunu En Çok Arttıran İlk 25 Şirket” kategorisinde 3. oldu

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, karlılık odaklı 2012 yılı finansal bilgileri ile Capital 500 listesi'nde “Cirosunu En Çok Arttıran İlk 25 Şirket” kategorisinde 3. oldu.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat istikrarlı bir grafik üzerinde seyreden, şeffaflık ve modern kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda hazırlanan finansal bilgileri ile Capital 500 Türkiye listesinde cirosunu en çok artıran 25 firma arasında 3. sırada yer aldı. 

İstanbul'un yatırım değeri en yüksek semtlerinde yer alan projeleri ile inşaat sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Dumankaya İnşaat, Capital 500 listesi içerisinde cirosunu en çok artıran 25 firma sıralamasında yer alan tek konut geliştiricisi firma oldu.

Başarı Grafiği İstikrarlı Bir Şekilde Yukarı Doğru İlerliyor

Dumankaya İnşaat, 2012 yılı mali verileri ile Fortune 500 Türkiye listesinde en hızlı yükselen 5.  firma ve GFK Türkiye tarafından yapılan Marka Bilinirliği Araştırması'nın 2012 yılı sonuçlarına göre de bilinirlikte ve marka cazibesinde akla gelen ilk 2 markadan biri oldu.

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya konu ile ilgili şunları söyledi. “2012 yılında elde ettiğimiz bu başarılar, köklü geçmişimizden aldığımız güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışımızın ne kadar başarılı olduğunun bir göstergesi. Büyümeye, yenilenmeye ve vizyoner projelerle müşterilerimizin karşısına çıkmaya devam edeceğiz. Bu çalışmalarımızın karşılığı olarak da şeffaflık ve modern kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda hazırlanan mali verilerimiz ile önce Fortune 500 listesinde Türkiye'nin en büyük inşaat ve taahhüt firmaları arasında yer alan 2. konut geliştirici olma,   şimdi de Capital 500 listesinde cirosunu en çok artıran 25 firma arasında 3. olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Elde ettiğimiz bu başarılar ile birlikte kente kimlik katan yaşam alanları mottomuza uygun projelerle çıtayı biraz daha yükseğe çıkartarak müşterilerimize yeni yaşam alanları sağlayacağız. Emin ve başarılı adımlarla her zaman ileriye bakarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.