dky inşaatın istanbul projeleri

DKY İnşaat’tan İstanbul’u uçuracak projeler!

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 27.02.2015
DKY İnşaat, İstanbul'un her iki yakasında da yeni projeler yapacak. Sırada Sultanbeyli ve Kartal var.
ESD - İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde faaliyet gösteren DKY İnşaat, gayrimenkul sektörüne damga vuracak projeler üretmeye hazırlanıyor. Lokum Evler projesi büyük ilgi gören DKY, Kartal projesi için de startı verdi.

DKY Kartal Evleri, 21 bin 696 metrekare arsa üzerinde inşa edilecek. İçerisinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projede ön talep formunu doldurarak ön kayıt gerçekleştirilebiliyor.

Bölgenin çehresi değişecek

Sultanbeyli Rezidans, DKY İnşaat imzalı bir diğer proje olarak göze çarpıyor. 30 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilecek olan projede geniş ticari alanlarla birlikte ofisler ve rezidans bloğu da yer alacak. Ayrıca proje bünyesinde geniş park alanı da bulunacak.

Oto Kasaba geliyor

DKY İnşaat'ın Oto Kasaba projesi ise en dikkat çeken yatırımlar arasında yer alıyor. 400 bin metrekare alana kurulacak olan Kasaba'da ticari alanlarla birlikte oto galeriler bulunacak. Toplamda 1000 bağımsız birimden oluşacak olan DKY Oto Kasaba için bu yıl düğmeye basılması bekleniyor.

Sucuk gidiyor, konut geliyor

Kağıthane'de yer alan Beşler Sucuk Fabrikası'nı da kentsel dönüşüm kapsamına alan DKY İnşaat, ticari bölümler ve rezidanslardan oluşan bir proje üretecek. 10 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılacak olan yatırım için bu yıl harekete geçilecek.

Çeliktepe'de dönüşüm

Çeliktepe bölgesini de gözüne kestiren DKY, bu lokasyonda yeni bir proje hazırlığında. Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilecek olan yeni yatırım içerisinde 1+0 ile 3+1 arasında değişen konutlarla birlikte ticari birimler bulunacak.

Tasarımı çok konuşulacak

DKY İnşaat'ın tasarımıyla sektöre damga vuracak bir diğer projesi ise Göztepe Office Park. Tasarımı Perkins&Will firması tarafından gerçekleştirilen projenin tamamı ofis alanlarından oluşacak. Firma, Kadıköy, Maltepe ve Suadiye bölgelerinde de yeni projeler için nabız yokluyor. Önümüzdeki yıllara, DKY İnşaat damga vuracak gibi duruyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

Dky inşaat kartal dky inşaat sultanbeyli dky inşaat göztepe office park dky inşaat kentsel dönüşüm