DemirDöküm
Haberler / Şirket haberleri / DemirDöküm, PASAD ekibi ile çözüm sunacak

DemirDöküm, PASAD ekibi ile çözüm sunacak

Şirket haberleri 09.06.2021 17:31

DemirDöküm, DemirClub üyesi satış noktalarına yönelik hayata geçirdiği PASAD ile çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

DemirDöküm, DemirClub üyesi satış noktalarına yönelik hayata geçirdiği PASAD (Pazarlama Saha Destek Ekibi) projesiyle iş ortaklarını bilgilendirmeye ve sorunlarına çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Şirket, tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteren PASAD ekibi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, hayata geçirdiği projelerle iş ortaklarıyla ilişkilerini güçlendirmeye devam ediyor. Sektörünün yenilikçi ve prestijli sadakat programı DemirClub üyelerine yönelik hayata geçirilen PASAD (Pazarlama Saha Destek Ekibi) projesini duyuran DemirDöküm, bu ekip aracılığıyla 3 bini aşkın satış noktasını yeni ürün lansmanları, kampanyalar, yenilikler ve diğer tüm gelişmelerle ilgili bilgilendirmekle kalmıyor; aynı zamanda iş ortaklarının soru ve sorunlarına çözüm ortağı oluyor.

Geçtiğimiz yıl İstanbul bölgesinde çalışmalarına başlayan PASAD ekibi, bu yıl itibarıyla Ankara, İzmir ve Adana Bölge'ye genişletilerek Türkiye genelinde faaliyet göstermeye başladı. PASAD ile iş ortaklarıyla temas sıklığını artırmanın amaçlandığını belirten Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, “İş ortaklarımıza daha iyi bir deneyim yaşatmak öncelikli başlıklarımız arasında yer alıyor. Yeni projemiz PASAD ile avantajlı sadakat programımız DemirClub'ın faydalarını ve son yenilikleri satış noktalarımıza daha hızlı bir şekilde aktarmak, onlarla iletişimimizi daha da güçlendirmek istiyoruz. DemirDöküm olarak, tüm çalışmalarımızın kalbinde kusursuz müşteri memnuniyeti hedefimiz yatıyor. İş ortaklarımızın katkılarıyla tüketicilerimize daha iyi ürün ve hizmetler sunacağımıza inanıyor, bu doğrultuda yeni projeler hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.