Delta Rubis Doğu Akdeniz’deki yeni iskelesinin tanıtım filmi için WordSmith Advertising ile anlaştı!
Haberler / Şirket haberleri / Delta Rubis Doğu Akdeniz’deki yeni iskelesinin tanıtım filmi için WordSmith Advertising ile anlaştı!

Delta Rubis Doğu Akdeniz’deki yeni iskelesinin tanıtım filmi için WordSmith Advertising ile anlaştı!

Şirket haberleri 15.07.2013 10:52

Zaman aşımlı filmlerin ve 3 boyutlu teknik animasyon filmlerinin, projelerin tanıtımına ve satışına katkı sağlayacağına inanan Delta Rubis, DoğuAkdeniz'deki 2,3 kilometre uzunluğundaki yeni iskele ve 1 milyon metreküpe çıkaracağı mevcut depolama yatırımlarının tanıtım filmleri için WordSmith Advertising ile anlaştı

Zaman aşımlı filmlerin ve 3 boyutlu teknik animasyon filmlerinin, projelerin tanıtımına ve satışına katkı sağlayacağına inanan Delta Rubis, DoğuAkdeniz'deki 2,3 kilometre uzunluğundaki yeni iskele ve 1 milyon metreküpe çıkaracağı mevcut depolama yatırımlarının tanıtım filmleri için WordSmith Advertising ile anlaştı.

Irak'tan gelen petrolün Türkiye'de ticaretinin yapılması ve rafinericiliğin yaygınlaşmasını destekleyen projenin her aşamasının görüntülendiği filmlerin 2 yılda tamamlanması planlanıyor. İskele ve yeni tank sahasının inşası sırasında her aşamayı kaydetmek üzere tesiste,WordSmith Advertising tarafından tasarlanmış olan bilgisayar destekli sistemde, sürekli çekim yapan 2 Full HD kamera bulunuyor. Yapılan aktüel çekimlerle harmanlanan görüntüler her 2 ayda bir yeniden montajlanarak Delta Rubis'e sunuluyor. 2014' te bitmesi planlanan ve şu anda 8 aylık çekimleri tamamlanan zaman aşımlı film 3' er dakikalık 12 bölümden oluşacak. İki bölümden oluşan uygulamalar, projenin Avrupa ve Asya ülkelerindeki tanıtımını ve depolama hizmetinin satışını kolaylaştırmanın yanı sıra önemli uluslararası petrol kongrelerinde sektörün gelişmesi, değişmesi veuluslararası öneme kavuşmasını sağlıyor.

Filmlerin yapımını üstlenen Word SmithAdvertising Kurucusu Beau Higgins, "Bu tür filmleri paydaş iletişimi veya yatırımcı ilişkileriyle sınırlı kalmıyor. Özellikle geçmiş yıllarda Türkiye' de gayrimenkul ve inşaat sektöründeki satış süreçlerinde yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırıp, müşterilere projeyle ilgili detaylı bilgi sunması açısından zaman aşımlı film projeleri gayrimenkul ve inşaat şirketlerinin yeni gözdesi oluyor." dedi.