Caprice termal otel didim

Caprice Termal Otel’e haciz şoku!

Şirket haberleri Emine Pile 29.09.2015
Bayrampaşa’da 7 yıldızlı devre mülk projesi Caprice Gold ile birçok vatandaşı mağdur eden Fadıl Akgündüz’ün Didim’deki oteline haciz geldi.
Kamuoyunda Jet Fadıl olarak bilinen ve birçok vatandaşı mağdur eden Capricegold Gayrimenkul Yatırım sahibi Fadıl Akgündüz'ün Didim'deki oteline haciz geldi. İstanbullu bir firmanın koydurduğu haciz işlemini Didim İcra Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdi. Otelin bilgisayarlarına el konuldu, tatil ve dinlenme için otele gelen müşterilerin yatakları ve mini dolaplara haciz konulduğu kaydedildi.  

İŞTE VATANDAŞ KAMERASINA YANSIYAN GÖRÜNTÜLER: 

258 milyon lira değerinde olduğu tahmin edilen Didim'deki Caprice Thermal Palace'ta bir vatandaşın verdiği bilgilere göre haciz görevlileri otele gelerek birçok eşyaya el koydu. 

Caprice Termal Didim

Didim Caprice Termal Otel'de el konulan eşyalar...

TATİL İÇİN GELEN MÜŞTERİLER TEDİRGİN!

Haciz işlemlerinin yapıldığı Caprice Thermal Palace'ta yataktan televizyona kadar birçok eşya dışarıya çıkarıldı. Otelde tatil yapan vatandaşlar ise tedirgin bir bekleyiş içerisinde ne olup bittiğini anlamaya çalıştı. 

Caprice Termal

Caprice Termal Palace'ta haciz konulan eşyalar dışarıya taşınıyor 

Haciz işlemlerinin sürdüğü sırada otel görevlileri görüntü almaya çalışan basını engellemek istedi. Görevliler otelin girişini otobüsler ile kapattı. Ayrıca telefonu ile haciz işlemlerini çeken vatandaşa tepki gösterildi.   

Caprice Termal önündeki vatandaşlar

CAPRİCE GOLD'UN İHTİŞAMINI GÖSTERİP HAYALİ İHRACAT SATTI

Şirket daha önce, Caprice Gold projesinde olduğu gibi Maldivler projesi ile de birçok kişiyi dolandırdı ve mağdur etti. Tamamıyla hayali bir ürün olan bu projede insanlara kendi Didim'deki otelini ve Caprice Gold'un ihtişamını gösterip hayali bir ihracatını da satmıştı. 

Caprice Termaldeki vatandaşlar

Caprice Termal Palace'ta tatil yapan müşteriler bekleyiş içinde...

AKGÜNDÜZ, ŞİRKETLERİNİ DEVRETMEYE BAŞLADI 

Caprice Gold Otel projesi ile 1 milyar liralık cezadan ve mağdurların açacağı davalardan korkan Akgündüz'ün, 258 milyon lira değerindeki Caprice Didim Otel ile 52 villa ve Milas'taki 300 milyon liralık 119 dönüm arsayı yeğeninin şirketine devrettiği ortaya çıkmıştı.

Emine Pile/Emlaktasondakika.com 

Caprice Gold Caprice Termal Otel’e haciz Jet Fadıl