BRN Yatak, Bakırköy Capacity AVM'de açıldı!
Haberler / Şirket haberleri / BRN Yatak, Bakırköy Capacity AVM'de açıldı!

BRN Yatak, Bakırköy Capacity AVM'de açıldı!

Şirket haberleri 05.03.2013 10:36

”Dünyanın en rahat yeri’’ sloganıyla 5 kıtada 500’ü aşkın noktada ürünleri satılan BRN Yatak, ikinci avm showroom’unu Bakırköy’deki Capacity’de açtı

 

BRN Yatak, ihracata yönelik faaliyet gösterirken 2012'de aldığı kararla Türkiye pazarına girmeye karar vermişti. İlk avm mağazasını Ankara Armada'da açan BRN Yatak, ürünlerinin Türk tüketicilerce de büyük beğeni görmesinin ardından İstanbul ve Anadolu'da yeni mağaza açma çalışmalarına hız verdi.
 
Bakırköy'ün en büyük alışveriş merkezi olan Capacity'de ikinci showroom'unu açan BRN Yatak'ın genel müdürü Berna İlter, “Bugüne kadar ihracat ağırlıklı çalışıyorduk. Ürünlerimiz, 5 kıtada 51 ülkede 500'ün üzerinde noktada satılıyor ve büyük beğeni topluyor. Her ülkede o ülkenin uyku kültürüne uygun üretim yapıyoruz. Bu da BRN'nin başarısını artırıyor. Armada deneyimimizle, Türk tüketicilerin de BRN'yi dünyanın en rahat yeri olarak kabullendiğini gördük. Biz ürünlerimize güveniyoruz. İstanbullu tüketiciler de rahata ve kaliteli uykuya BRN ürünleri ile kavuşacaklar'' diye konuştu.
 
BRN Yatak'ın rahatlık vaat etmesinin yanı sıra çevreci bir anlayışa da sahip olduğunun altını çizen İlter, Capacity AVM'deki mağazalarında mimar Yaman Kurt'un çevreci anlayışla hazırladığı konseptin büyük ilgi göreceğini söyledi.
 
İlter, açılışa özel olarak BRN'nin en beğenilen ürünlerinden Mars Meddicare Yatak'ta yüzde 50 indirim fırsatı sunduklarını da sözlerine ekledi.