bosch_camasir_makinesi_modelleri
Haberler / Şirket haberleri / Bosch'tan leke avcısı Active Oxygen çamaşır makinesi!

Bosch'tan leke avcısı Active Oxygen çamaşır makinesi!

Şirket haberleri 22.09.2020 17:13

Düşük sıcaklıklarda dahi hijyen sağlayan Bosch Active Oxygen çamaşır makinelerinin fiyatları, ürün özelliklerine göre farklılık gösteriyor.

İster ipek bir bluz olsun ister tişört, siyah kot pantolon, bir spor kıyafeti, çocuğunuzun en sevdiği giysi ya da zarif bir iç çamaşırı... Düşük sıcaklıkta bile... Tek bir düğmeye basarak ve herhangi bir kimyasal madde katkısı olmadan çamaşırlarınızı güvenle yıkayabilirsiniz. Ayrıca ActiveOxygen ™ teknolojisi narin kumaşların dokusunu ve renklerini korur. Bu sayede giysileriniz daha uzun süre yıpranmadan kullanılabilir.

Kirli, hassas ve bunun arasındaki yıkamalar için mükemmel çözüm

Pahalı ve narin kıyafetler sadece bir yıkamadan sonra mahvolabilir. Eşsiz, patentli VarioDrum yapısı, her türlü giyim eşyasındaki sert kir ve lekeleri; germe, kırışma ya da hasar görme olmadan nazikçe giderir. Seçilen programa bağlı olarak, damlacık şeklindeki tasarım ve asimetrik kanatlar çamaşırlarınızı döndürme yönü ne olursa olsun orta noktasından hafifçe döndürür. Bu, yalnızca çok kirli giysiler için yoğun bir temizlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tüm yük için daha hızlı, daha kapsamlı bir temizlik sağlar. Dolabınıza profesyonel kalitede bir temizlik sunun.

Evinizdeki gürültü seviyesi özellikle ailenizle huzur ve sessizlik içinde akşam yemeği yemek istediğinizde sizler için önemli olabilir. Bosch EcoSilence Drive o kadar sessizdir ki bazen çamaşır makinenizin açık olduğunu bile unutabilirsiniz. Gürültüyü en iyi şekilde azaltan ve 10 yıllık garantisi ile uzun ömürlülük sağlayan enerji verimliliği yüksek bir motorla donatılmıştır.

AntiVibration: Özel tasarım yan duvarlar sayesinde fısıltı sesslizliği

Yan duvarların spiral tarzlı yenilikçi tasarımı dengeyi artırarak titreşimleri azaltır. Maksimum düzeydeki ses yalıtımı fısıltı sessizliği oluşturur.

Unutulan çamaşırlar canınızı sıkmasın

Reload özelliği sayesinde artık unutmak  yok, eklemek veya çıkarmak var. Çamaşır makinenizi başlattıktan sonra bir şeyi unuttuğunuzu fark etseniz de sorun yok; Başlat-Beklet düğmesine basıp yıkama programını durdurabilirsiniz.