Bagozza otel mağaza

Bagozza’dan Osmanbey’e otel mağaza!

Şirket haberleri Ayşe Özlem Kuruca 07.04.2015
Osmanbey’de 1978’den beri takım elbise üreten Öme Giyim, 2006’da satın aldığı Bagozza markasıyla bir ilke imza atıyor.
Devlet bakanlarından ünlü isimlere kadar pek çok ismi giydiren Bagozza, bugüne kadar görülmemiş bir hizmete soyundu. Yurt dısında 3 bin ila 7 bin dolar arasında satışa sunulan takım elbiseler Türkiye'de 3 bin liraya alıcı buluyor.  Müşterilerinin rahatı için hem alışveriş yapacakları hem de dinlenecekleri bir otel konsepti geliştiren Bagozza, böylece bir ilke de imza atmış oldu.  Bu yıl 30 milyon ciro bekleyen marka, sürekli  yenilenen bakış açısıyla bir dünya markası olmayı hedefliyor.  

Öme Giyim Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Aslan Bagozza'yı İtalya'da bir hoture Couture markasıyken 2006 yılında satın aldıklarını belirtiyor. Bir aile şirketi olan Öme Giyim'in Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Aslan, farklılık oluşturmanın bir markayı ieriye taşıyacağını vurguluyor. 

Güney Afrika, Ortadoğu ve Rusya'dan her hafta  yaklaşık 50'ye yakın müşterisini ağırladığını belirten Mahmut Aslan onlara Türkiye'ye geldiklerinde otel bulma sıkıntısı yaşatmak istemediklerini belirtiyor. Toplu alımlar için yurt dışından ve İstanbul dışından gelen müşterilerinin hem alışveriş yapacakları hem dinlencekleri mekan açmayı hep istediklerini söyleyen Mahmut Aslan, bu proje için Şişli tarafında 9 katlı bir bina aldıklarını söylüyor.

Ağustos  ayında açılacak olan konsept mağazanın 2 katı dinlenme odalarına ayrıldı.  Bir katı restoran olacak mağazanın diğer bir katında ise misafirlerin, oyun oynayabilecekleri, DVD seyrebilecekleri birbirleriyle konuşacakları bir dinlenme odası bulunuyor.  Diğer bir katta markanın tasarımcılarıyla anında iletişim kuracakları bir tasarım katı da yer alacak. Bu mağaza konsepti Türkiye'de bir olacak. 

Bagozza Bagozza otel mağaza Öme Giyim Osmanbey otel mağaza