gür 24 yapı aziz yeniay

Aziz Yeniay bir inşaat şirketine daha patron oldu!

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 24.04.2015
Küçükçekmece eski belediye başkanı Aziz Yeniay, 24 Gayrimenkul'den sonra Gür 24 Yapı'nın da yönetim kurulu başkanı oldu.
Küçükçekmece eski belediye başkanı Aziz Yeniay, sektöre yeni adım atan Gür 24 Yapı'nın yönetim kurulu başkanı oldu. Daha önce ünlü inşaatçı Ahmethan Yılmaz'ın kurduğu 24 Gayrimenkul'de yönetim kurulu başkanı olan ve halen görevine devam eden Yeniay, sektörde fark oluşturacak projeler üretmeyi hedefliyor.

Ramsey'in patronu Remzi Gür diğer ortak

Dünyaca ünlü Türk markası Ramsey'in sahibi Remzi Gür'ün 500 bin liralık sermaye ile ortağı olduğu Gür 24'ün merkezi Mall of İstanbul projesinde yer almakta. Toplam sermayesi 1 milyon lira olan Gür 24'ün diğer 500 bin liralık payı ise 24 Gayrimenkul'e ait.

24 Gayrimenkul'ü arkasına aldı

Geçtiğimiz günlerde Airport 24 ve İstasyon 24 projelerini satışa açan 24 Gayrimenkul, önümüzdeki dönemde Anadolu Yakası'nda da projeler üretecek. İstanbul Ticaret Odası'na kaydı 15 Nisan 2015 günü gerçekleşen Gür 24 ise önemli projeler üretmek için ilk adımı atmış oldu.

ahmethan yılmaz <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=aziz+yeniay'><a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=aziz+yeniay'>aziz yeniay</a></a> 24 gayrimenkul

Gür 24 Yapı'nın yönetim kurulu üyeliklerini ise Remzi Gür ve Mikail Arslan üstlendi. Konut inşaatı kategorisinde kurulan Gür 24'ün yeni yatırımları şimdiden merak ediliyor. Ayrıca 24 Gayrimenkul'ün CEO'su Ahmethan Yılmaz ise Gür 24 Yapı'da tüzel kişilik adına hareket edecek.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

aziz yeniay gür 24 gayrimenkul gür 24 yapı remzi gür aziz yeniay mikail arslan