ata gyo

Ata GYO’dan Nevşehir projesinin inşaatı ile ilgili açıklama!

Şirket haberleri 20.10.2016 15:26

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Nevşehir merkez ilçesi, Kapucubaşı Mahallesi’nde yer alan gayrimenkulün kaba inşaatı ile ilgili açıklama yaptı.

Şirket, Yönetim Kurulu'nun bugün gerçekleştirilen toplantısında söz konusu gayrimenkulün kaba inşaat işleri için yapılan ihalede, 390 bin liralık en düşük fiyat teklifini veren Tema Asansör Aksesuar İnş. Taah. Mim. Müh. Tic.  Ltd. Şti. ile kaba inşaat işleri sözleşmesinin yaptırılmasının onaylanmasına karar verildiğini açıkladı. 

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şu şekilde; 
Yönetim Kurulunun 20 Ekim 2016 tarihli toplantısında;

1. Portföyümüzde yer alan; Nevşehir İli, Merkez İlçesi, Kapucubaşı Mah. 13 pafta, 688 Ada 80 no.lu Parselde kayıtlı gayrimenkulün kaba inşaat işleri için yapılan ihalede, 390.000,00 TL + KDV ile en düşük fiyat teklifini veren, Camı Cedit  Mah. Lale Cad. Sağlık İş Hanı  N13/4 Nevşehir  adresinde mukim Tema Asansör Aksesuar İnş. Taah. Mim. Müh. Tic.  Ltd. Şti.'ne yaptırılmasının onaylanmasına ve

2. Şirketimiz ile Tema Asansör Aksesuar İnş. Taah. Mim. Müh. Tic.  Ltd. Şti. arasında akdedilecek kaba inşaat işleri sözleşmesinin bu kapsamda tanzim ve imza edilmesine ve sözleşmenin hüküm ve şartlarının onaylanmasına, katılanların oybirliği ile karar verilmiştir.