Mustafa Hakan Özelmacıklı

Altın Emlak genel müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı oldu!

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 04.03.2017
Gayrimenkul satış firmaları arasında yer alan Altın Emlak'ta genel müdürlük koltuğuna Hakan Erilkun'un yerine Mustafa Hakan Özelmacıklı oturdu.
Özelmacıklı önderliğindeki Altın Emlak; güçlü ve yaygın franchising ağıyla emlak sektöründeki profesyonel değişimi devam ettirerek, Türkiye'nin en büyük yerel sermayeli emlak firması olmayı hedefliyor. 

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Özelmacıklı, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsü'nden ingilizce MBA derecesi aldı. İstanbul Ticaret Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde Gayrimenkul Geliştirme, Kentsel Dönüşüm ve Planlama yüksek lisansı yapan Özelmacıklı iş hayatına gayrimenkul değerleme alanında başladı. Üniversitelerde ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslarda emlakçılık, pazarlama, vergi, değerleme ve konut finansman sistemi ile ilgili eğitimler veren Özelmacıklı birçok önemli gayrimenkul projesinin satış ve pazarlama çalışmalarını da üstlendi. Uzun yıllardır da Altın Emlak'ta Özel Projeler Koordinatörü ve Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapıyordu.

Altın Emlak Mustafa Hakan Özelmacıklı Altın Emlak genel müdürü