maslak levent bölgesinin havadan görünümü

Alkar Gayrimenkul, 50 milyon lira sermayeyle kuruldu

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 04.08.2015
Alkar, Kar Eğitim Kurumları'yla birlikte Ali Karaaslan, İsmet Karaaslan ve Ertuğrul Karaaslan ortaklığında sektöre adım attı.
Son 13 yıllık süreçte gelişen Türk ekonomisinin lokomotifi haline gelen gayrimenkul ve inşaat sektöründe her geçen gün yeni bir firma, bu dünyaya ilk adımı atıyor. Bu şirketlerden birisi, çok yüksek sermayesiyle dikkat çeken Alkar Gayrimenkul oldu.

50 milyon lira sermaye ile inşaat sektöründeki yolculuğuna başlayan Alkar, İstanbul Ticaret Odası'na 24 Temmuz 2015 günü kayıt oldu. Konut inşaatı kategorisinde kurulan firmanın merkezi ise Maslak Mashattan'da bulunuyor.

50 milyon liralık sermayenin dağılımına bakıldığında 49 milyon 997 bin liralık bölüm Kar Eğitim Kurumları'na ait. Bunun dışında şirket bünyesinde Ali Karaaslan, İsmet Karaaslan ve Ertuğrul Karaaslan'ın bin liralık sermayeleri bulunuyor.

Şirket bünyesinde yönetim kurulu başkanlığını müştereken Ali Karaaslan, yönetim kurulu başkan yardımcılığını Ertuğrul Karaaslan ve yönetim kurulu üyeliğini İsmet Karaaslan yapacak.

Şirketin iş konusu için tıklayın!

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

alkar gayrimenkul kar eğitim kurumları ali karaaslan