Alfemo

Alfemo, 4 ayda 41 mağaza açtı!

Şirket haberleri Zeynep Karabağ 05.06.2015
Bu yılın ilk 4 ayında mağaza atağına girişen Alfemo, yurt içinde 25, yurt dışında da 16 konsept mağazayı hayata geçirdi.
Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, “2015 yılı başından bu yana Türkiye'de ve dünyada mağazalaşma alanında ciddi atılım gerçekleştirdik. Alfemo olarak yeniden yapılanma sürecini başlattığımız 2012 yılından bu yana, mobilya endüstrisindeki trend, değişim ve yenilikleri tasarladığımız ürünlere yansıtmayı misyon edindik” dedi.

Çocuklara yöneldi

Şirketin, mobilya tasarım, üretim ve satış bazında Türkiye'nin ve aynı zamanda bölgenin lider üreticilerinden biri olduğunu dile getiren Davulcuoğlu, “Nitelikli insan kaynağı ve Ar-Ge'ye yaptığımız yatırımlar, Alfemo'yu mobilya endüstrisinde trendlere yön veren bir marka konumuna getirdi” diye konştu.

14 farklı lokasyonda “Alfemo Konsept” mağazalarını hizmete soktuklarını hatırlatan Davulcuoğlu, bu mağazalarda modern, fonksiyonel ve en son tasarım ürünü koleksiyonları tüketiciyle buluştur Davulcuoğlu, bebek ve çocuk koleksiyonuna yeni bir soluk getirmeyi hedefledikleri de vurgularken, markaları “Kids&Teens”in bu yıl lansmanını yaptıklarını, 2015 yılının ilk 4 ayında 11 yeni mağaza birden açtıklarını söyledi.

Büyüme sürecek

Global pazarda da büyümeye devam edeceklerini belirten Davulcuoğlu, “Turquality'den aldığımız destek ve güçle dünyada pek çok noktada mağaza açtık, açıyoruz. Aynı şekilde Kids&Teens tarafında da yurtdışı mağaza atağımız devam ediyor. Yakın coğrafyamız başta olmak üzere Avrupa, Orta Doğu ve Güney Amerika'da markamız için önemli bir potansiyel görüyoruz” dedi.

Alfemo