Akiş GYO'nun Yalova'daki tesisi

Akiş GYO, Yalova'daki gayrimenkulünü 27.3 milyon liraya sattı!

Şirket haberleri Ayşe Özlem Kuruca 16.12.2014
Akiş GYO, Yalova Çiftkikköy'de yer alan arsa ve binayı Ak-Kim Kimya Sanayi'ye sattığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (Kap) açıkladı
Yalova İli Çiftlikköy İlçesi Denizçalı köyü mevkiinde  kiracı olan Ak-Kim Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin  ilgili arsa ve binayı satın alma talebi doğrultusunda yapılan yeni parselasyon sonucunda, Akiş GYO, Yalova İli Çiftlikköy İlçesi Denizçalı Köyü 151 / 2 no'lu parselde yer alan  47.761,50  metrekarelik arsa ve üzerindeki binaların 12.000.000 USD + KDV (27 milyon 338 bin 400 lira) bedele Ak-Kim Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ne satılmasına karar verdi. Satışa konu olan gayrimenkulün değerleme raporunda bugünkü pazar değeri 16 milyon 715 bin lira olarak açıklandı.

Yalova'daki tesisin değeri...

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Denizçalı Köyü, Taşköprü Mevkii, 151 ada, 1 nolu parselde yer alan tesisin değerleme raporunu da hazırlattı. Lotus Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık tarafından hazırlanan rapora göre, söz konusu tesisin bugünkü pazar değeri 21 milyon 650 bin lira olarak belirlendi.

Tesisin değerleme raporu için tıklayınız

Arsa ve binaların değerleme raporu için tıklayınız

Akiş GYO değerleme raporu Yalova tesisi değerleme raporu