Açık hava mekanlarında şıklığın adresi L’unica
Haberler / Şirket haberleri / Açık hava mekânlarında şıklığın adresi L’unica

Açık hava mekânlarında şıklığın adresi L’unica

Şirket haberleri 16.05.2021 10:09

Bahçe, balkon, teras gibi açık hava mekânlarına prestij katan L’unica; 2021 yılının ilkbahar-yaz sezonunda dış mekânlara farklı tasarımlar getirmeye d

2021 ilkbahar-yaz koleksiyonu ile sezona iddialı bir giriş yapan Türkiye'nin önde gelen bahçe mobilyaları markası L'unica, her mekânda kullanılabilen birbirinden farklı tarza sahip ürünleriyle göz dolduruyor. Oturma grupları, yemek grupları ve keyif ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünleri bulunan L'unica, yüksek kalitesiyle estetiği ve konforu yeniden şekillendiriyor. Koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybede, şömineden barbekü ve aydınlatmaya kadar pek çok farklı ürünüyle yaşam alanlarınıza modern bir tarz katan L'unica, her zevke hitap ediyor.

Uzun süreli konfor vadediyor

Kendi çizgisini her geçen sezon biraz daha geliştirip farklılaştıran L'unica, açık havada vakit geçirmeyi çok daha keyifli ve konforlu hale dönüştürüyor. Ürünlerinin konsept ve tasarımlarını kendi ekibiyle gerçekleştiren L'unica, tasarımlarını hayata geçirirken dünya markalarının kullandığı üst düzey hammaddeleri tercih ediyor. Biçim, renk, derinlik gibi detayları Türk tüketicisinin tercihlerine uygun şekilde kurgulayan L'unica; ürünlerinde teak ağacı, sentetik rattan ve alüminyum malzemeleri profesyonel işçilikle harmanlıyor.

Bahçelerin dünyaca ünlü markaları Türkiye'de

Kendi koleksiyonuna ek olarak ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe, premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-Line markalarının ürünlerini de bünyesinde satışa sunan L'unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Morso Living ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe barbekülerini ve Avustralyalı Tiipii Bed'in yanı sıra Les Jardins ve Alman Hoefats ürünlerini de müdavimleriyle buluşturuyor.

İstanbul Levent'te showroom ve Türkiye genelinde 30 bayi

Bahçe, balkon, teras gibi açık hava mekânlarının vazgeçilmezi olmaya aday tüm L'unica ürünlerine markanın İstanbul Levent'te bulunan showroomu ve Türkiye genelindeki 30 farklı bayisinden ulaşmak mümkün.