Bien Hypnos
Haberler / Seramik / Bien Hypnos ile gözalıcı mekanlar!

Bien Hypnos ile gözalıcı mekanlar!

Seramik 08.01.2021 07:00

Bien’in ‘Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu’ Ödüllü Koleksiyonu ‘Hypnos’ iddialı tasarımıyla lüks yaşam alanlarına alternatif oluşturuyor.

Koleksiyon, üzerinde barındırdığı mavi, turuncu, siyah ve turkuvaz tonları ile mermerin kimliğini ürüne yansıtarak dikkatleri çekiyor.

Tasarımlarında doğadan ilham alarak, doğal objeleri vurgulayan Bien'in ‘Hypnos' zemin ve duvar karo koleksiyonu, iddialı görünümü ile mermerin gücünü yaşam alanlarına yansıtıyor.

Bien'in ödüllü koleksiyonu ‘Hypnos' üzerindeki baskın ve kontrast renk geçişleri, ‘Full Lapato' diye adlandırılan yüzey özelliğiyle cam gibi parlayarak mekanlara sıra dışı bir dinamizm kazandırıyor.

60x120cm ebadında üretilen teknik porselen karo grubundaki ‘Hypnos' zemin ve duvar koleksiyonu AVM'lerden otellere, restoranlardan kafelere ve yaşam alanlarına kadar iç ve dış mekânlarda kullanıma imkân tanıyor.

Koleksiyonun bir diğer özelliği şimdi iç mimarların çoğunlukla uygulamayı tercih ettikleri mutfak tezgâh araları için de uygun bir ürün olması…

Estetik detayları işlevsellik ve konforla bir araya getiren Bien ürünleri, farklı arayışta olanlar için iyi bir seçenek oluşturuyor.