Nefis Çankaya Evleri / YP İnşaat A.Ş.

YP İnşaat A.Ş. firmasının Nefis Çankaya Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
YP İnşaat

YP İnşaat 20'nci yılını kutluyor!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 02.12.2016
Nefis Çankaya Evleri, Koordinat Çayyolu gibi konut projeleriyle adını duyuran YP İnşaat, 20'nci yılını coşkuyla kutladı.
YP İnşaat'ın 20. yılı şerefine CerModern'de düzenlenen kutlama yemeğine geniş katılım gerçekleşti. Bugüne kadar binlerce kişiyi kaliteli konutla tanıştıran, hem yurt içi hem de yurt dışında yaptıkları altyapı-üstyapı projeleriyle kentlerdeki yaşam kalitesini artıran YP İnşaat'ın kutlama programı, YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya ve Genel Müdür Ceyhun Peker ev sahipliğinde yapıldı.

Gecede konuşan Osman Cem Çankaya, bir apartman dairesinde başlayan YP İnşaat hikayesini, bugün kendilerine ait genel merkezde sürdürmelerinin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Çankaya, 100 bin TL sermaye ile kurulan YP İnşaat'ın bugün 36 milyon TL ödenmiş sermayesi ile proje üretimini sürdürdüğünü ifade ederek, şunları söyledi:

“Kurulduğumuz günden bu yana elde ettiğimiz tüm başarılar, YP İnşaat ailesinin her bir bireyinin özverili çalışmalarıyla elde edildi. Kimi zaman ailelerimize zaman ayıramadık, bazen günler geceler boyu çalıştık. İşimize olan aşkımız, heyecanımızı da hep diri tuttu. Fedakarlıklarımız büyük başarılara imza atmamızı sağladı. Nasıl geçtiğini anlamadığımız 20 yılda yurt içi ve yurt dışında çok güzel başarılara imza attık. Daha nice başarılara hep birlikte ulaşmayı ümit ediyorum.”

YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri ve uzun yıllardır firmada görev alanların ödül aldığı gece, keman sanatçısı Ceren Aksan'ın pop şarkılarını kemanla bütünleştirdiği ezgiler ve Notte Orkestrası'nın şarkılarıyla devam etti.

 

Nefis Çankaya Evleri Koordinat Çayyolu YP İnşaat