antalya

Yerli konut yatırımcısının yeni gözdesi Antalya!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 13.06.2016
Rusya ile yaşanan kriz sonrası gözlerin çevrildiği Antalya emlak piyasasında rakamlar Türk yatırımcıların krizi fırsata çevirdiğini gösteriyor.
Güneşin, kumsalın, denizin vazgeçilmez adresi,birçok medeniyete evsahipliği yapmış tarihi mirasıyla Antalya'ya yerli yatırımcıların ilgisi katlanarak artıyor.

Antalya merkezli gayrimenkul franchise markası 1A Plus'ın Yönetim Kurulu Başkanı  Ebubekir Sevimli 2016 yılının ilk 4 ayı içinde Antalya ilinde 17.789 konut satışı gerçekleştiğine dikkat çekti. Sevimli, Antalya'nın ulusal ve uluslararası alanda yıldızının parlamasında son dönemde etken olan başlıca konuların G-20 zirvesi,Expo 2016, Dünya Botanik Expo'su olduğunu vurgularken, futbolda Antalyaspor'un ardından Alanyaspor'un da Süper Lig'e çıkmasının da şehrin marka değerine olumlu katkı sağladığını söyledi.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ebubekir+Sevimli'>Ebubekir Sevimli</a>

Bir süre önce yaşanan “Rusya Krizi” ile ilgili Antalya adına olumsuz değerlendirmeler yapıldığını hatırlatan 1A Plus Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Sevimli “yaşanan mevcut krizin uzun süreli ve kalıcı olmayacağının en büyük göstergesi krizi fırsata çeviren yerli yatırımcıların ilimize çok ciddi rağbet göstermeye başlamasıdır.”diye konuştu. 

 

antalya 1A Plus Ebubekir Sevimli Antalyaspor