Yavuz Karaman ve Nazmi Durbakayım

Yavuz Karaman, Nazmi Durbakayım’ı konuk etti!

Sektörden Haberler Ayşe Özlem Kuruca 16.01.2015
Gayrimenkul Uzmanı Yavuz Karaman, Emlak Hakkında Herşey’de bu hafta Nazmi Durbakayım’ı ağırladı.
Gayrimenkul ve emlak haberciliğinin öncü ismi Yavuz Karaman, Emlak Hakkında Herşey programında bu hafta İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım'ı konuk etti.

Son dönemde gündemden düşmeyen rant vergisinin tartışılacağı programda, kredi faiz oranlarına da değinecek olan Yavuz Karaman ve Nazmi Durbakayım, sektöre dair her şeyi Emlak Hakkında Herşey'de konuştu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıklamış olduğu değer artış payının imar değişikliklerinde geçerli olacağı ve buna bağlı olarak bir arsanın imara açıldığında ya da binanın emsalinin arttığında değer artış payı alınacağı gibi konuların gündeme gelmesi rant vergisi ile ilgili tartışmaları da beraberinde getirdi.

Yavuz Karaman ve konuğu Nazmi Durbakayım da, kafaların karıştığı rant vergisi konusu ile ilgili bilinmeyenler üzerine konuştu.

Moderatörlüğünü Melda Yücel Kocaalp'in yaptığı ve Kuzu Grup sponsorluğunda gerçekleşen Emlak Hakkında Herşey programı 19 Ocak 2015 Pazartesi günü saat 12.30'da CNBC-e ile birlikte Emlaktasondakika.com'da da canlı olarak ekranlarda oldu.

Geçen hafta Emlak Hakkında Herşey'de neler konuşuldu?

Yavuz Karaman Yavuz Karaman cnbc-e Yavuz Karaman konuğu Nazmi Durbakayım