Yapaş Fuar Standı

YAPAŞ, Yapı Fuarı’nda Mikrofiber Rulo ile boy gösterdi

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 23.04.2015
Digicom Grup çatısı altında yer alan Yapaş Yapı Ürünleri bu yıl 38.si gerçekleştirilen Yapı Fuarı'nda yerini aldı.
Türk Yapı sektörünün ve bölgenin en büyük Yapı Fuarı – Turkeybuild, sektörün tüm teknolojik gelişmelerine ev sahipliği yaptı. Bölgede faaliyet gösteren inşaat sektörünün oyuncularını bir araya getiren Yapaş, fuarın 11 A Holü'nde ziyaretçilerini ağırlıyor.

Yenilikçi ve geleceğe dönük markalarıyla bulunduğu her sektörde öne çıkan Digicom Grup Şirketleri, bu yılki Yapı Fuarı'na YAPAŞ markasıyla katıldı.

Digicom Grup Şirketlerinden biri olan Yapaş; 3600 metrekarelik kapalı alanında son teknolojiyi bünyesinde barındıran makine parkuru ile boya uygulama gereçleri, inşaat malzemeleri, temizlik ve badana fırçaları, boya rulosu, boya fırçası vb. ürünler yer aldı.

Bu yılın yıldızı Mikrofiber Rulo

Sektörde yeniliklere öncü olan Yapaş, kendisi hızla büyürken bulunduğu sektörü de büyütmeyi hedefliyor. Her yıl geliştirdiği ürünleri sektör ile tanışması için fuara getiren YAPAŞ, bu yılki Yapı Fuarı'na Türkiye ve dünyada ilk olan ve tamamen kendi üretimi olan Mikrofiber Rulo Grubu'nu getirerek tanıttı. 

Hedef: “İhracat rakamlarını ikiye katlamak”

Digicom çatısı altındaki her firma gibi Yapaş'ın bu sene ihracat hedeflerinde oldukça iddialı olduğunu ifade eden Digicom Grup İhracat Direktörü Muhammed Fatih Sancar, "İhracat olmadan sürekli büyümenin imkansız. Biz bunu aşmak için ar-ge'ye önem veriyor ve kazandığımızı sektöre yatırım olarak geri aktarıyoruz” diye konuştu.

Sancar; "Hali hazırda Kıbrıs, Gürcistan, Azerbaycan, Maldivler, İsrail, Filistin, Irak, İran, Kosova, Bosna, Rusya  gibi ülkelere sürekli ihracat yapıyoruz. 2015 yılında Yapaş'ın varolan rakamlarını ikiye katlayacağına inanıyorum" şeklinde konuşarak sözlerini noktaladı.

 

Digicom Grup Yapaş Yapı Ürünleri 38. Yapı Fuarı Yapaş Mikrofiber Rulo