Turkey Build Yapaş

Yapaş Turkeybuild'den sonra ihracatını ikiye katlayacak!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 24.04.2015
Digicom Grup çatısı altında yer alan Yapaş Yapı Ürünleri bu yıl 38.si gerçekleştirilen Yapı Fuarı'nda yerini aldı.
Türk Yapı sektörünün ve bölgenin en büyük Yapı Fuarı – Turkeybuild, sektörün tüm teknolojik gelişmelerine ev sahipliği yaptı. Yapaş, fuarın 11 A Holünde ziyaretçilerini ağırladı.

Yenilikçi ve geleceğe dönük markalarıyla bulunduğu her sektörde öne çıkan Digicom Grup Şirketleri, bu yılki Yapı Fuarı'na YAPAŞ markasıyla katıldı.

Digicom Grup Şirketlerinden biri olan Yapaş; 3600 metrekarelik kapalı alanında son teknolojiyi bünyesinde barındıran makine parkuru ile boya uygulama gereçleri, inşaat malzemeleri, temizlik ve badana fırçaları, boya rulosu, boya fırçası vb. ürünler yer aldı.

Bu yılki Yapı Fuarında YAPAŞ; Türkiye ve dünyada ilk olan ve tamamen kendi üretimi olan MİKROFİBER RULO grubunu tanıttı. Sektörde yeniliklere öncü olan Yapaş, kendisi hızla büyürken bulunduğu sektörü de büyütmeyi hedefliyor. 

Hedef: “İhracat rakamlarını ikiye katlamak”

Digicom çatısı altındaki her firma gibi Yapaş da bu sene ihracat hedeflerinde oldukça iddialı. "İhracat olmadan sürekli büyümenin imkansız olduğunu" vurgulayan Digicom Grup İhracat Direktörü Muhammed Fatih Sancar; "Hali hazırda Kıbrıs, Gürcistan, Azerbaycan, Maldivler, İsrail, Filistin, Irak, İran, Kosova, Bosna, Rusya  gibi ülkelere sürekli ihracat yaptıklarını ve 2015 yılında Yapaş için hedeflenen ülkelerin varolan rakamları ikiye katlayacağını" belirtiyor. 

38. Yapı Fuarı Yapaş Turkeybuild Digicom Grup Digicom Grup Şirketleri