Gayrimenkul fuarı

Yalova Gayrimenkul Fuarı için geri sayım başladı!

Sektörden Haberler Ayşe Özlem Kuruca 12.08.2015
Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi 14-15-16 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nde, başta Türkiye'den olmak üzere AbuDabi, Dubai, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Fas, Mısır, İran ve Irak'tan gelecek bireysel alıcı, yatırımcı, acenteler ve alım heyetleri fuarın önemli ziyaretçileri arasında yerlerini alacak.

Yalova Gayrimenkul Fuarı ne zaman başlıyor?

Gayrimenkul sektörünün temsilcilerini ve alıcılarını bir araya getiren ve ekonomik fayda sağlamayı misyon edinen JNR Fuarcılık, fuarlarla gayrimenkul sektörünün karşısına çıkıyor. 

Yalova'da yapılacak Gayrimenkul Fuarı kapsamında, Arap - Türk Gayrimenkul Zirvesi 14-15-16 Ağustos'ta düzenlenecek. Söz konusu zirvede, Türkiye, Arap coğrafyası ve dünya gayrimenkul sektörüne genel bakış, sektördeki fırsatlar ve sektörün geleceği tartışılacak.

Yalova'daki firmalara öncelik verilen zirvede hedef, Yalova'da proje üreten inşaat şirketlerinin ve projelerinin tanıtımının yapılması olarak açıklanıyor.

Fuara katılacak şirketler

Zirveye katılacak firmalar; Yalova Group, Aydın Group, Beyttürk, Bilgiç Construction, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Mina Group, Meteor İnşaat, TTR Group, Ezogelin Gayrimenkul, Cemre Yalova İnşaat, Fateh Gayrimenkul, Mehmet Demirhan, İnci Group, Masal Köy Evleri, Estate Republic Turkey, Giritligil LTD, VIP İnşaat, Vural Yapı, Emlak Mesken, APEC Yapı, Başkent Gayrimenkul, Canbaş Group, Nova Real Estate, AB Damra Yapı, Allura Park, Türkidar, Sakura Park, Aşoğlu Group, Barış İnşaat, Teba İnşaat, Aka İstanbul Grup, Soylu Dubai, Fenerciler İnşaat, Şelale Villaları, Keyshead International Real Estate, Yalçınkaya Group, Arden İnşaat, Binbir Yeşil Abant Evleri, Marmara Vizyon Yapı, İşaret Tour, Çelikler İnşaat, İst Gate Real Estate ve Şirin Group olarak sıralanıyor.

Yalova Gayrimenkul Fuarı Yalova Gayrimenkul Fuarı ne zaman JNR Fuarcılık