NCity Esenyurt / Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar İnşaat firmasının NCity Esenyurt projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ebru Özyurt

Yabancı yatırımcıya ilk tasarım proje Özyurtlar İnşaat’tan

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 23.02.2015
Esenyurt ve çevresinde geliştirdiği projeler ile adından sıkça söz ettiren Özyurtlar İnşaat, yabancı yatırımcılar için 1CostalCity’i geliştirdi.
Yerli ve yabancı tüketicilerin ihtiyaçlarını gözeterek onlara uygun tasarımlar geliştiren Özyurtlar İnşaat, Büyükçekmece'de büyük bir hızla inşaatına devam ettiği 1CostalCity'i Mütekabiliyet Yasası'ndan sonra Türkiye'den konut alan Körfezli yatırımcılar için geliştirdi. Projede birçok detaya dikkat ettiklerini belirten Özyurtlar İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ebru Özyurt, Türkiye'de bu konuda ilk tasarım projenin kendileri tarafından geliştirildiğini söyledi.

Kullanım alışkanlıkları dikkate alındı

Türkler'in ve yabancıların kullanım alışkanlıklarının farklı olmasının son derece normal olduğunu ifade eden Özyurt, “Ne yaptığımızı bilerek projeler geliştiriyoruz. 1CostalCity, butik bir proje ve 208 konuttan oluşuyor. Büyükçekmece'de yer alıyor, deniz görüyor. Kalieteli malzeme kullanılıyor. Üst gelir grubuna hitap ediyor” dedi.
Ortadoğu ve Körfez ülkelerdinde ciddi bağlantıları olduğuna vurgu yaparak sözlerine devam eden Özyurt, “Bu kitlemiz için bir proje geliştirmeyi düşündük. Onların alışkanlıklarını, yaşama şekillerini, ihtiyaçlarını dikkate aldık. Örneğin dairelerimizi çok geniş tuttuk. Ferah ve çok odalı yaptık. Neredeyse her odada banyo yer aldı” diye konuştu.

Yılsonuna kalmadan satışları biter

Bu uygulamanın faydasını satışta gördüklerini belirten Özyurt, “Buradan daire alan müşterilerimiz yatırım için değil, kendileri kullanmak için alım yaptı. Şu anda projenin yüzde 30'u satıldı. Ayda 5-10 daire satıyoruz. Bu gidişle sene sonuna kalmadan satışları tamamlarız” şeklinde konuştu.

Herkese özel ayrı projeler var

Satışta aynı anda NLogo'nun da bulunduğunu söyleyen Özyurt, “Nlogo'da 1. etabın satışını bitirdik, Mart 2015'te 2. etabın satışına başlayacağız. Belki 3. etaptan da bir blok ekleriz. Örneğin 1CostalCity'den konut almak isteyen Türkler'e biz NLogo'yu tavsiye ediyoruz. NLogo'dan alım yapmak isteyen yabancı müşterimize de 1CostalCity'i tavsiye ediyoruz. Çünkü her ikisi de birbirinden farklı projeler. Herkesin kendine uyumlu sitelerde huzur ve mutluluk içinde yaşamalarını istiyoruz” diye konuşarak sözlerini noktaladı.

 

Esenyurt Özyurtlar İnşaat 1CostalCity Ebru Özyurt