Velvet Towers / Ekşioğlu – Palma D’oro May İnşaat - Palma D’oro May İnşaat

Ekşioğlu – Palma D’oro May İnşaat - Palma D’oro May İnşaat firmasının Velvet Towers projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Velvet Towers Kadıköy

Velvet Towers Kadıköy’de fiyatlar 385 bin TL’den başlıyor

Sektörden Haberler Merve N. Güreş 05.11.2015
Anadolu Yakası’nın kalbi Kadıköy’de Palma D’oro May İnşaat tarafından hayata geçirilen Velvet Towers 385 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.
250 milyon TL yatırım değeri ile hayata geçirilen Velvet Towers; daha önce Taşdelen Palma D'oro May, Ümraniye'de Ekşioğlu Evrensel 1 Sitesi ve Evrensel 2 Sitesi Paradice City, Ataşehir'de La maison sitesi gibi projelere imza atan Ekşioğlu Evrensel Grup (EEG) bünyesinde faaliyet gösteren Palma D'oro May inşaat tarafından inşaa ediliyor. 26 katlı 3 bloktan meydana gelen projede toplam 1250 konut yer alıyor. Omega Mimarlık tarafından yürütülen Velvet Towers'da, 24 bin 120 metrekare arsada, planlanan inşaat emsali 145 bin metrekare olup projenin yüzde 75'i sosyal alan ve donatılar olarak bırakılmıştır.

2018'DE TESLİM EDİLMESİ BEKLENİYOR

Kentsel dönüşüm projesi olması açısından yüzde 1'lik KDV oranı ile dikkat çeken Velvet Towers'da 1+0'lar 40 metrekare, 1+1'ler 60 ve 65 metrekare, 2+1'ler 80 ve 90 metrekare, 3+1'ler 115 ve 135 metrekareden meydana geliyor. Projede bunlara ek olarak 12 adet de 430 metrekare büyüklüğünde penthouse yer alıyor.  Şubat 2016'da yapımına başlanacak olan ultra lüks projenin 2018'de sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

ULAŞIMDA BÜYÜK KOLAYLIK

Projenin lokasyon ve sosyal donatılar açısından da dikkat çekici olduğunu ifade eden Palma D'oro May İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Ekşi, “Velvet Towers projemiz lokasyon olarak E5 karayolu ile Bağdat Caddesi arasında Göztepe minibüs yoluna 100 metre mesafededir. Ulaşım olanakları bakımından E5 karayoluna 1, Boğaziçi Köprüsü'ne 4, TEM otoyoluna ve Kadıköy merkeze 2, Bağdat Caddesi'ne 1.5, Sabiha Gökçen Havaalanına ise 29 km mesafededir. Toplu ulaşım hatlarının üzerinde yer alan projemiz metroya 700, metrobüse 300 metre mesafede yer almaktadır. Aynı zamanda Marmaray'a 1.5 Kadıköy Vapur İskelesi'ne ise 2 km uzaklıkta konumlanmaktadır” şeklinde konuştu.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Velvet+Towers+Kad%c4%b1k%c3%b6y'>Velvet Towers Kadıköy</a>

Ekşi ayrıca; “Açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, hamam, fitness hobi ve oyun salonları, açık spor alanları, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, her daire için kapalı otopark, 24 saat güvenliğin yer aldığı projemiz akıllı bina sistemlerinin yanı sıra çevreci bir anlayışla ile inşaa edilecektir. Dünyanın her yerinden kumanda edilebilen bir sistem ile ev sahipleri dairelerini 7/24 kontrol altında tutulabilecek” dedi.

'Palma D’oro May İnşaat Ortağı Şeyh Dr. Abdulaziz Al- Thani

‘İSTANBUL'DA YATIRIMA DEVAM EDECEĞİZ'

'Palma D'oro May İnşaat Ortağı Şeyh Dr. Abdulaziz Al- Thani ise “Uzun zamandır İstanbul'da yatırım yapmayı planlıyordum. 6 ay önce bu fırsatı buldum ve Palma D'oro May İnşaat ile ortaklık kurduk. Velvet Towers projesi İstanbul'da gerçekleştirdiğimiz ilk proje. Bundan sonra da yatırımlarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Bin 500 metrekare ticari kiralanabilir alana sahip olan projede tüm bloklar 6. kat itibari ile Adalar, Kalamış Marina, tarihi yarım ada, Bakırköy sahil yolu, Beşiktaş sahili, boğaz girişi, Çamlıca tepeleri ve Ataşehir Finans Merkezini netlikle görmektedir.

Velvet Towers Kadıköy Ekşioğlu