Varyap Meridian / Varyap

Varyap firmasının Varyap Meridian projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Erdinç Varlıbaş

Varyap, Yatırımcıyı teşvik için 37.5 milyon liradan vazgeçti

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.03.2015
İki projede peşin satışa yüzde 25 indirim uygulamaya başlayan Varlıbaş Holding, vadeli satışlarda bunu yüzde 15’te ve 36 ay sıfır faizle yapacak.
Yatırımcısına destek olmak, kazancını paylaşmak, insanların düşünceli olduğu zamanlarda gayrimenkul alımını canlandırmak ve elde edeceği geliri yeni yatırımlarda değerlendirmek isteyen Varlıbaş Holding, eşine ve benzerine rastlanmayan bir kampanyaya imzasını atıyor. Firma, patentini almayı düşündüğü “Varyap Yatırım Ayları” fikri ile bundan sonra mart ve nisan aylarında her yıl yatırımcısına kazandıracak.

Varyap Meridian ve Varyap Pendik Plaza'da stokta kalan 120 bağımsız bölümü satmak isteyen Varlıbaş Holding, 150 milyon liralık gayrimenkul stokunda 37 milyon 500 bin liralık indirim yapacak. 

Projelerin kazancını tamamladığını ve kalannın yatırımcıları ile paylaşmak istediklerini belirten Varlıbaş Holding VEO'su Erdinç Varlıbaş, yatırımcıyı teşvik için 37.5 milyon liradan vazgeçtiklerini söyledi.

 Piyasanın lideri olduklarını ve racon kesmek için kazancı dağıtmanın gerekliliğini savunan Varlıbaş, “iki ay süresince peşin satışlara net olarak yüzde 25 indirim yapacağız. Vadeli satışlarda ise yüzde 15 indirim yapacağız. Bununda 50'sini peşinat olarak alacak ve kalanına 36 ay taksit yapacağız. Buna faiz almayacağız. Amacımız yatırımcımıza kazandırmak” dedi.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Varlıbaş Holding Erdinç Varlıbaş Varyap ceo Varyap Meridian Varyap Pendik Plaza