Varyap Plaza / Varyap

Varyap firmasının Varyap Plaza projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Varyap Merdian ve Varyap Pendik Plaza

Varyap bir ayda 40 milyon liralık satış yaptı

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 17.04.2015
“Varyap Yatırım Ayları” kampanyasıyla sektörde bir ilki gerçekleştiren Varyap, bir ayda 40 milyon liralık satış yaptı.
Tüketicilerin en çok mart ve nisan aylarında yatırım yaptığından hareket ederek bu iki ayı “Varyap Yatırım Ayları”  olarak ilan eden Varyap Holding, bir aylık zaman diliminde 40 milyon liralık satış gerçekleştirdi. Varyap Meridian ve Varyap Plaza Pendik'i kapsayan kampanyada 150 milyon liralık bağımsız bölüm vitrine çıkarıldı. 

Dolar bazında yüzde 40 kazançlı

Gayrimenkul sektöründe imza attığı prestijli projelerle fark oluşturan Varyap'ın yenilikçi kampanyası “Varyap Yatırım Ayları” yoğun ilgi görüyor. Kampanya başladığı 9 Mart'tan itibaren 1 ayda 40 milyon liralık satış yaptı. Bu iki projede yer alan sınırlı sayıdaki konut, ofis ve dükkan için geçerli olan kampanya kapsamında peşin alımlarda % 25, vadeli alımlarda ise % 15 oranında indirim uygulanıyor. Yılbaşından bu yana % 15'in üzerinde değer kazanan dolar kuru baz alındığında kampanya % 40'ın üzerinde yatırım avantajı sağlanıyor. 

Kampanyanın gördüğü ilgiyi değerlendiren Varyap CEO'su Erdinç Varlıbaş; “Dövizde yaşanan hareketliliğin yatırımcıyı tedirgin ettiği bir ortamda yatırımcıya ve sektöre cesaret veren bir kampanya başlatma hedefiyle yola çıktık. Elimizdeki inşaatı tamamlanmış mevcut projelerimizdeki satışları tüketicinin menfaatinde tamamlayıp, konsantrasyonumuzu yeni projelere vermeyi amaçlamıştık. Kampanya ilk günden itibaren yoğun ilgi gördü ve kısa bir sürede 40 milyon liralık satış gerçekleştirdik” dedi.

 

 

Varyap Varyap Yatırım Ayları