Vadistanbul Bulvar / Artaş İnşaat - İnvest İnşaat

Artaş İnşaat - İnvest İnşaat firmasının Vadistanbul Bulvar projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadistanbul

Vadistanbul basın toplantısını canlı yayınladık

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 16.11.2016
Ayazağa'da hayata geçirilen Vadistanbul projesinin son gelişmeleri basınla paylaşıldı.
Artaş İnşaat - İnvest İnşaat ortaklığından Evyap arsası üzerine kurulan Vadistanbul değerlendirme toplantısını canlı yayınladık.

Teras, Park ve Bulvar olmak üzere 3 etaptan meydana gelen Vadistanbul'un 1,111 konutluk ilk etap Vadistanbul Teras teslim edildi. İkinci etap Vadistanbul Bulvar'ın inşaat faaliyetlerinin de sonuna yaklaşıldı. Üçüncü etap Vadistanbul Park ise 2017 sonuna doğru teslim edilecek.

İlk etapta metrekare fiyatları 5 bin TL'den 12 bin TL'ye çıktı!

Vadistanbul Teras'ın ilk satışa çıktığında metrekare fiyatlarının 5 bin 100 TL'den başladığını belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Şuan da 1,111 konuttan oturanlardan bir daire satan yok. Bazen el değişikliklerini duyuyoruz. Metrekare fiyatının da 12 bin TL olduğunu öğreniyoruz. Tabi biz bundan memnuniyet duyuyoruz. Yani alan kişinin uygun fiyatlı alması, hem oturup hem değer kazanması, istediği anda da satabilmesi bizim için önemli kriterlerden biridir. Şuan 1. etapta daire metrekare fiyatları 12 bin TL civarında" dedi.

Ders kitaplarına konu olacak proje

Bulvar AVM hakkında konuşan Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş, "Bizim işimiz insanlar için insanlarla çalışarak mekanlar oluşturmak. Tabi bu mekanların mutlu, çağdaş, yeni mekanlar olması çok önemli. Günümüzün gerçeğinde karma kullanımlı yapılar açısından da bu proje gerçekten ders kitaplarına konu olarak geçecek bir proje." ifadelerini kullandı.

Vadistanbul vadi istanbul