Urla Sevilla Kekliktepe Villaları

Urla Sevilla Kekliktepe Villaları İstanbul'da tanıtılıyor

Sektörden Haberler Emine Pile 08.02.2016
Sevkon Gayrimenkul’ün Urla’da inşa edeceği Sevilla Kekliktepe Villaları, İstanbul’da düzenlenen bir toplantı ile lanse edilecek.
Sevkon Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve İzmir'in Urla ilçesinde inşası devam eden Sevilla Kekliktepe Villaları, İstanbul'da düzenlenecek bir toplantı ile tanıtılıyor. Sevkon Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Sevil'in ev sahipliğinde yapılacak olan toplantı 16 Şubat Salı günü W Studios Akaretler'de saat 10:00'da başlayacak. 

DSGNART MİMARLIK TASARLADI

Sevilla Kekliktepe Villaları, Dsgnart Mimarlık ve A.Han Peyzaj Mimarlık Ofisi tarafından tasarlandı. Mimarisinde kullanılan doğayla uyumlu malzemelerle dikkat çeken projede, organik tarım alanlarına kadar lüks konut sektöründe çıtayı en tepeye taşımayı amaçlıyor. 

PROGRAM

  • 16 Şubat 2016 Salı
  • W Studios Akaretler
  • 10:00
Şehir merkezine 38 km, en gözde tatil beldesi Çeşme'ye 42 km ve havaalanına sadece 55 km mesafede bulunan villa projesi, yaklaşık 81 bin 500 metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. 11 farklı villa tipi olmak üzere toplam 32 villadan oluşan villa projesi, marisinde doğal materyalleri barındırıyor. 

Urla Sevilla Kekliktepe Villaları Sevkon Gayrimenkul Dsgnart Mimarlık